Marcin Wójcik prowadzącym show „Następny proszę!” w TV Puls

Wielkie emocje, wyścig z czasem i atrakcyjne nagrody pieniężne! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy show, który szykuje Telewizja Puls.
 
W programie swoje szalone oblicze odkryje Marcin Wójcik, który poprowadzi show. Zapowiada się zwariowana zabawa! „Następny proszę!” – od września tylko w TV Puls!
 

 
– Będę jeździł na rolkach, pił wodę duszkiem (pić duszkiem wodę – to trochę bez sensu!) i nawet coś zanucę  zapowiada Marcin Wójcik i dodaje: – Poprowadzę program, który jest połączeniem rozrywkowego show z teleturniejem. Gra będzie się toczyć o wielkie pieniądze, a co ciekawe – w finale trzeba będzie odpowiadać źle! Na dodatek, ja będę zawsze po stronie uczestnika, będę mu pomagał. Doskonale tu pasuję, bo jestem uzależniony od dobrej zabawy – a taka właśnie będzie panować w nowym show Telewizji Puls! Moim drugim uzależnieniem są słoneczniki i orzechy, ale to temat na inną rozmowę. Marcin będzie wywoływał grających dynamicznym hasłem „Następny proszę!”. A w jakich okolicznościach on słyszał to zawołanie?
– Bardzo dawno temu, na dyskotece, chciałem poprosić do tańca jedną dziewczynę. Krążyłem wokół niej, wahałem się, w końcu się odważyłem i  podszedłem. A ona: Następny proszę! Taka zabawna sytuacja… – wspomina ze śmiechem Marcin Wójcik.
Nowy show Telewizji Puls „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One. To program, który łączy wielkie emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show. Program pokochali m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii – teraz ten rozrywkowy teleturniej dotarł również do Polski! Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska.
Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.
„Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor – a więc świetna zabawa! Takiego show jeszcze nie było!
Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *