Giba ekspertem Polsatu Sport!

Niespełna miesiąc dzieli siatkarzy od mistrzostw świata. Do mundialu przygotowują się jednak nie tylko nasi kadrowicze. Do wzmocnienia przed najważniejszym turniejem sezonu doszło też w naszej redakcji.
 

 
Do tej pory w szeregach komentatorsko-eksperckich Polsatu Sport pojawiali się medaliści mistrzostw świata, europejskiego czempionatu czy elitarnej Ligi Światowej. Na tej liście brakowało jednak zawodnika, który sukces osiągnął również na igrzyskach olimpijskich. Już niedługo to się zmieni.
– Nie boję się powiedzieć, ze to będzie najgorętszy transfer siatkarski tego lata. Do ekipy Polsatu Sport dołączy jeden z najwybitniejszych siatkarzy w historii – Brazylijczyk Giba – powiedział Jerzy Mielewski.
Złoty medalista igrzysk olimpijskich oraz trzykrotny mistrz świata przygodę z pracą w naszej redakcji rozpocznie podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Dla siatkarzy turniej w Krakowie będzie sprawdzianem formy przed mundialem, w którym niełatwo wskazać faworyta.
– Bardzo trudno wskazać faworyta tych mistrzostw, szczególnie po tym, jak drużyny zaprezentowały się w Lidze Narodów. Myślę, że finaliści z Lille, czy Stany Zjednoczone, Brazylia, Francja, Rosja, Serbia oraz Polska, zajmą równie wysokie miejsca na mundialu. Podium ma tylko trzy stopnie, a tych zespołów jest sześćpowiedział nowy ekspert Polsatu Sport Giba.
Nie pozostaje więc nic innego, jak śledzić poczynania Biało-Czerwonych w trakcie wrześniowych mistrzostw świata, ale i postępów Giby w języku polskim.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *