Radio

Marek Niedźwiecki wraca na radiową antenę. W ten weekend w Radiu 357

Radio 357 ma coś specjalnego – Muzykę Ciszy Marka Niedźwieckiego. W niedzielę 1 listopada o 19 zapraszamy do Open FM i WP Pilot. Zestaw utworów na ważne dni, na wyjątkowe okazje. Jedna z audycji, na którą co roku czekali Słuchacze.

 

Specjalnie dla Słuchaczy Radia 357 przygotowałem porcję muzyki na ten wyjątkowy czas, bo wiem, że pamiętają Państwo nasze listopadowe spotkania” – mówi autor zestawienia.

Chciałbym aby ta audycja przyniosła nam wszystkim trochę zadumy i spokoju… Najpiękniejsze utwory w historii muzyki, klasyka rocka ale też kilka nowości. Między innymi pożegnalne utwory Fisha i grupy Perfect. Zapraszam na Muzykę Ciszy. W najbliższą niedzielę… Marek Niedźwiecki

 

fot. Marcin Zawadzki

 

Życzymy Państwu spotkania tutaj swoich ulubionych piosenek, oraz takich, których nigdy nie słyszeliście, ale od zawsze do nich tęskniliście.

Radio 357 to zespół dziennikarzy spod znaku najlepszego radiowego adresu świata. Za ich głosami Słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić, ale obecnie załoga 357 robi wszystko aby stworzyć pierwszą społecznościową stację bez reklam, która z planuje nadawanie w paśmie FM.
Środki na jego stworzenie zbierają w serwisie Patronite >> https://patronite.pl/radio357

Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Radio 357 chce rozpocząć nadawanie w grudniu, ale zaczęło już przygotowywać pierwsze sygnalne audycje na platformie Open FM w kanale Radio 357 Przedpremierowo.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.
Swoją audycję będzie tu miał także muzyk, Tomasz Organek.

Radio 357 zapowiada, że kolejne osoby dołączą do składu na przestrzeni najbliższych kilku tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *