PolsatSport w TV

Marek Papszun gościem Cafe Futbol

Marek Papszun będzie gościem Bożydara Iwanowa w niedzielnym Cafe Futbol. Trener Rakowa Częstochowa na pewno odniesie się do słów premiera Mateusza Morawieckiego, który wspomniał ostatnio o wznowieniu rozgrywek Ekstraklasy. Pierwsze mecze mają się odbyć najwcześniej za miesiąc.

 

 

 

 

 

W dalszym ciągu ligi piłkarskie są zawieszone. Sytuacja powoli się normuje, a kilka klubów w Niemczech, w tym Bayern Monachium wróciło już do treningów na boisku. Oczywiście zajęcia prowadzone są pod specjalnym nadzorem i w małych grupach. W Polsce jeszcze żaden z zespołów nie trenuje.

Ostatnio premier Mateusz Morawiecki spotkał się ze Zbigniewem Bońkiem i dyskutował na temat powrotu rozgrywek piłkarskich. – Rozmawialiśmy o Ekstraklasie i tutaj umówiliśmy się w taki sposób, że za tydzień do dwóch tygodni od wczoraj (15 kwietnia) otrzymam propozycję ze strony PZPN i Ekstraklasy, w jaki sposób mogłoby wyglądać rozgrywki czy powrót do rozgrywek i w jakim etapie – powiedział Prezes Rady Ministrów.

Ekstraklasa ma wznowić rozgrywki najwcześniej za miesiąc. Oczywiście spotkania będą się odbywały przy pustych trybunach. Po 26 kolejkach na prowadzeniu w tabeli jest Legia Warszawa. Dziewiątą pozycję zajmuje Raków Częstochowa, którego trener będzie gościem Cafe Futbol.

Papszun w klubie pracuje od 2016 roku. Największym jego sukcesem jest oczywiście wygranie 1 Ligi w poprzednim sezonie i awans do Ekstraklasy. W niej piłkarze z Częstochowy radzą sobie dobrze i, jeżeli rozgrywki zostaną wznowione, mogą powalczyć o pierwszą ósemkę.

W programie nie zabraknie również naszych stałych ekspertów Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *