PolsatSport w TV

Mariusz Pudzianowski i Maciej Sulęcki gośćmi “MMAgazynu”

Czas na drugi odcinek programu o sportach walki! Gośćmi “MMAgazynu” będą Mariusz Pudzianowski oraz Maciej Sulęcki.

 

 

 

Nowy program zastąpił audycję Puncher Extra Time, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie. Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z udziałem widzów, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu.

W pierwszym odcinku w studiu gościli Jan Błachowicz oraz Artur Szpilka. Tym razem również pojawi się jeden przedstawiciel MMA oraz jeden przedstawiciel boksu. Będą to Mariusz Pudzianowski oraz Maciej Sulęcki.

“Pudzian” przerwał w listopadzie zeszłego roku serię dwóch porażek z rzędu, wygrywając przed czasem z Erko Junem na gali KSW 51. Jak radzi sobie w tych trudniejszych czasach? Patrząc na jego aktywność w mediach społecznościowych, możemy zauważyć, że cały czas ma co robić.

Z kolei Sulęcki w czerwcu 2019 roku miał szansę wywalczenia mistrzostwa świata w wadze średniej. Przegrał jednak z Demetriusem Andrade.

Początek programu, który poprowadzą Łukasz Jurkowski oraz Patrycja Zahorska, od 21:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

W trakcie trwania programu poznamy też jego nową nazwę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *