Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSport w TV

„Mistrzowie Motorsportu” w Motowizji

W piątek 1 maja o godzinie 21:25 Motowizja po raz pierwszy pokaże na swojej antenie „Mistrzów Motorsportu” – unikatowy film dokumentalny, zrealizowany z okazji 70-lecia Polskiego Związku Motorowego, w którym zobaczymy najwybitniejszych polskich kierowców.

 

 

 

„Mistrzowie Motorsportu” to zbiór opowieści najlepszych i najbardziej utytułowanych zawodników reprezentujących nasz kraj w sportach motorowych. Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc, Sobiesław Zasada, Rafał Sonik, Tomasz Gollob, Rafał Sonik czy Kajetan Kajetanowicz to jedni z bohaterów dokumentu, którzy mówią o swoich karierach oraz drodze do międzynarodowych sukcesów.

„W tym roku obchodzimy wyjątkową rocznicę – 70 lat temu powstał Polski Związek Motorowy. Emitując „Mistrzów Motorsportu”, chcemy przyłączyć się do tego świętowania. Motowizja od samego początku istnienia wspierała polski sport motorowy. Zawsze zależało nam, zależy i będzie zależeć na sukcesach naszych zawodników na arenie międzynarodowej, bo nie ma nic piękniejszego od Mazurka Dąbrowskiego odgrywanego na torach czy podczas rajdów na całym świecie. Realizujemy tę misję także przez pokazywanie relacji z zawodów krajowych takich jak Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, OPONEO Rallycross, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Wyścigowe Samochodowe Mistrzostw Polski, Puchar Polski Pit Bike SM i Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność.”mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji, członek i zawodnik Automobilklubu Polski.

Za produkcję „Mistrzów Motorsportu odpowiada Wojciech Majewski, legendarny dziennikarz motoryzacyjny, autor popularnego programu „Jeżdżę na prąd oraz debiutującego na antenie Motowizji od kwietnia „Moto archiwum Wojtka Majewskiego”.

Mistrzowie Motorsportu – piątek, 1 maja, godz. 21:25

Mistrzowie Motorsportu – poniedziałek, 4 maja, godz. 17:25

Mistrzowie Motorsportu – wtorek, 12 maja, godz. 21:00

Mistrzowie Motorsportu – środa, 13 maja, godz. 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *