Zapowiedzi TV

Marta Gałuszewska wręczy nagrodę zwycięzcy „The Voice Kids”

Charakterystyczny wokal, nieschodzący z twarzy uśmiech i różowe włosy – tymi atrybutami Marta Gałuszewska podbiła serca widzów oglądających “The Voice of Poland”. W najbliższą sobotę podczas „Finału” The Voice Kids artystka wystąpi w roli gościa specjalnego. Zaśpiewa debiutancki singiel, wręczy nagrodę główną zwycięzcy programu i sprawi, że różowe peruki znów opanują studio.
 

 
ZWYCIĘZCA DLA ZWYCIĘZCY
Na scenie „The Voice Kids” dzieją się rzeczy wyjątkowe, i nie chodzi tu tylko o efekty świetlne czy band Krzysztofa Pszony, ale także o gości specjalnych, którzy wystąpią w odcinku finałowym. Obok Jorge Blanco i Natalii Nykiel pojawi się Marta Gałuszewska – zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland”. To bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych wokalistek, kobieta kameleon i różowa pantera, która wspólnie z Michałem Szpakiem szukała kolorów życia. Na „Przesłuchaniach w Ciemno” zaśpiewała „I see fire” Eda Sheerana i tak to się zaczęło. Z każdego etapu programu wychodziła obronną ręką, by wreszcie poznać smak sukcesu i zgarnąć nagrodę główną. W finałowym odcinku The Voice Kids Marta Gałuszewska zaśpiewa swój debiutancki singiel „Nie mów nie”, który bije rekordy popularności w serwisie YouTube, a także wręczy prestiżową statuetkę „The Voice Kids” zwycięzcy programu. Bo przecież nie ma nic lepszego niż otrzymanie nagrody od osoby, która przeszła taką samą drogę.
FINAŁ CZAS ZACZĄĆ!
Finał pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewa jedną piosenkę, starając się o uznanie i serce swojego Trenera. Ten będzie musiał zdecydować, kto z trójki jego podopiecznych trafi do rundy drugiej, czyli ścisłego finału. W rundzie drugiej wybrana trójka ponownie wykona po jednym utworze oraz zaprezentuje swoje single. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS. O tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce ubiegają się rozśpiewane asy z talii Edyty Górniak: Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek, Dawid Kwiatkowski i jego ekipa: Nela Zawadzka, Antek Scardina i Kuba Szmajkowski, a także Tomson i Baron i ich dziewczyny: Oliwka Kopiec, Amelka Andryszczyk i Zuzia Jabłońska.
Przypomnijmy, że zwycięzca „The Voice Kids” oprócz najlepszego głosu powinien mieć coś jeszcze… Między innymi musi znaleźć miejsce na biurku na prestiżową statuetkę, a zaraz potem chwilę czasu, by wraz z rodzicami podpisać kontrakt z Universal Music Polska. Umiejętność wydawania 40.000 złotych np. na dalszą edukację muzyczną lub słodycze również będzie dodatkowym atutem. Ale nagród jest więcej! Zdobywca drugiego i trzeciego miejsca otrzyma voucher na wycieczkę marzeń w dowolnym kierunku świata.
Finałowy odcinek „The Voice Kids” już najbliższą sobotę 24 lutego o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *