Już dziś w sprzedaży magazyn „Forbes” z doroczną Listą 100 Najbogatszych Polaków

Majątek wszystkich bohaterów tegorocznej Listy 100 Najbogatszych Polaków opublikowanej w marcowym wydaniu magazynu Forbes, liczony łącznie, wart jest 147 miliardów złotych.
 
Na Liście znalazła się rekordowa liczba przedsiębiorców, którzy zdołali zgromadzić i wypracować majątek wart powyżej 1 miliarda złotych – jest ich aż 37! Aż sześciu z nich – to również rekord – znajdzie się w tym roku na Liście Najbogatszych Ludzi Świata amerykańskiego „Forbesa” z majątkami minimum 1 miliarda dolarów.
 

 
Na polskiej Liście znalazło się też 12 kobiet i 19 interesujących debiutantów wraz z ich niezwykle ciekawymi historiami budowania dużych biznesów.
Lista 100 Najbogatszych Polaków, publikowana w magazynie „Forbes” od 2004 roku, pokazuje wartość majątków czołowych polskich przedsiębiorców, licząc je podstawie publicznie dostępnych danych i według standardowych kryteriów, stosowanych do wyceny firm. Aby dostać się na Listę 100 Najbogatszych Polaków 2018, konieczne było zgromadzenie majątku wartego przynajmniej 491 milionów złotych.
Więcej: https://www.forbes.pl/rankingi/lista-100-najbogatszych-polakow-2018-forbesa/6whfww4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *