Marzec na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam szczególnie poleca uwadze premierę serialu „Popelki”, na który zapraszamy już od 1 marca codziennie o 7:00, 15:00, 19:00.
 

W marcu Polsat JimJam zaprasza także na weekendowe maratony z serialem „Dziki świat braci Kratt”, cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Gryzmołki Gryzmołka”, „Potworek Matma i jego drużyna”, „Teraz już wiesz” i „Hugo, co to znaczy”, a także cykl „Czas dla dziewczynek”, w ramach którego wyemitujemy produkcje uwielbiane zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki. W tym czasie na antenie spotkamy m.in. kucyki My Little Pony, Zuzię oraz Kropkę.

Ponadto, w każdą sobotę i niedzielę o 9:00 zapraszamy na „Filmowe poranki”.

PREMIERA: POPELKI
Od 1 marca codziennie o 7:00, 15:00 i 19:00
Popelki to wyjątkowe stworzenia pełne pozytywnej energii. Są zwariowane i kolorowe, a gdy chcą szybko gdzieś dotrzeć, zwijają się w kuleczki i popelkują do celu! Oprócz tego, że nie sposób się z nimi nudzić, stanowią paczkę najlepszych przyjaciół. Zawsze staną za sobą murem i ruszą z pomocą, gdy tylko będzie taka potrzeba. To właśnie od nich możesz nauczyć się, na czym polega prawdziwa przyjaźń. Popelki słyną w całej okolicy ze swojej pomysłowości i uczynności – sąsiedzka pomoc to także ich specjalność. Zawsze mają jak najlepsze intencje, jednak ich żywe usposobienie i ogromny entuzjazm powodują, że łatwo wpadają w tarapaty.
Na szczęście zawsze udaje im się znaleźć rozwiązanie problemu. Serial to nie tylko świetna zabawa i ciekawe przygody głównych bohaterów, ale też cenna lekcja dla najmłodszych. Maluchy dowiedzą się między innymi, że przyjaciele czasem się gniewają, ale zawsze się kochają, a najłatwiejszą drogą do osiągnięcia celu jest współpraca.
MARATONY Z SERIALEM
DZIKI ŚWIAT BRACI KRATT
W soboty i niedziele od 11:00 (po trzy odcinki)
Chris i Martin to bracia, którzy podróżują po całym świecie, by obserwować zwyczaje dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Dzięki tej animacji mali widzowie dowiedzą się wiele o różnych gatunkach egzotycznych stworzeń, m.in. lwach, niedźwiedziach polarnych czy krokodylach.
Każdy odcinek w przystępny sposób przedstawia cechy charakterystyczne dla danego gatunku oraz prezentuje unikalne sceny z życia dzikich zwierząt. W jednym z odcinków Chris i Martin zostaną zmniejszeni i przebiorą się za jajka, by wejść do krokodylego gniazda.
ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 9:00 do 10:04 oraz od 14:00 do 15:00, a w weekendy od 14:00 do 15:00
Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. Na najmłodszych czekać będą bohaterowie bajek:
Gryzmołki Gryzmołka
Potworek Matma i jego drużyna
Teraz już wiesz
Hugo, co to znaczy?
CZAS DLA DZIEWCZYNEK
Codziennie od 7:00 oraz od 15:00
Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki. W tym czasie na antenie spotkamy m.in. kucyki My Little Pony, Zuzię oraz Kropkę.
FILMOWE PORANKI
W soboty i niedziele o 9:00
W każdy sobotni i niedzielny poranek zapraszamy na seanse z bajkami:
My Little Pony Historie: Urodzinowa niespodzianka – w soboty, 3 oraz 24 marca
My Little Pony: Taniec w chmurach – w niedziele, 4 marca oraz 25 marca
My Little Pony: Jak dobrze mieć przyjaciół – w soboty, 10 marca oraz 31 marca
My Little Pony: Parada księżniczki – w niedzielę, 11 marca
My Little Pony Historie: Przygoda Rarity – w sobotę, 17 marca
My Little Pony: Przygoda Twinkle Wish – w niedzielę, 18 marca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *