Marzec na kanale CBS Reality

W tym miesiącu na CBS Reality polecamy premierę 3. sezonu serialu dokumentalnego „Bliźniacze zło”, który rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język oraz na identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy.

 

Również w marcu zapraszamy na premierę 4. sezonu programu „Na miejscu zbrodni”. Serial ten to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

BLIŹNIACZE ZŁO
SEZON 3.
PREMIERA

Od 4 marca do 1 kwietnia w każdy poniedziałek o 22:00

Seria „Bliźniacze zło” rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język, którym się porozumiewają oraz na ich identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy.

Seria pokazuje, że są na świecie bliźniaczki, które sypiają z mężami swych sióstr, potrafią wrobić je w morderstwo, ukraść ich tożsamość, a na koniec powstać z martwych.

NA MIEJSCU ZBRODNI
SEZON 4.
PREMIERA

Od 2 do 30 marca w soboty od 21:00 (po dwa odcinki)

Morderstwo zostało popełnione… Wraz ze wzrostem liczby dowodów, narasta dezorientacja. Serial przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki. Czy uda im się połączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę?

„Na miejscu zbrodni” to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *