Mecz Gwiazd NBA na żywo w Canal+ Sport (wideo)

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu NBA – w najbliższy weekend w Spectrum Center w Charlotte zostanie rozegrany 68. NBA All-Star Game. Transmisję z Meczu Gwiazd oraz pozostałych wydarzeń NBA All-Star Weekend przeprowadzi CANAL+ SPORT.

 

Tegoroczny NBA All-Star Weekend rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę Meczem Wschodzących Gwiazd. W spotkaniu młodych talentów wystąpią drużyny “Team USA” pod wodzą Kyrie Irvinga i “Team World” prowadzona przez Dirka Nowitzkiego. W składach znaleźli się między innymi Luka Doncić z Dallas Mavericks, Ben Simmons, z Philadelphia 76ers, czy Donovan Mitchell z Utah Jazz, który w ubiegłym sezonie został uznany za jednego z pięciu najlepszych debiutantów NBA. Początek meczu o godzinie 03:00 w CANAL+ SPORT. Bardzo ciekawie zapowiada się również noc z soboty na niedzielę, kiedy odbędą się konkursy rzutów za trzy punkty, konkurs wsadów oraz Skills Challenge. W tym ostatnim weźmie udział między innymi Luka Doncić, w Slam Dunk Contest będzie można zobaczyć Johna Collinsa, a w konkursie „trójek” wystąpi Stephen Curry. Początek transmisji o 01:00 w CANAL+ SPORT.

Najważniejszym wydarzeniem NBA All-Star Weekend będzie oczywiście Mecz Gwiazd. Po raz drugi zostanie on rozegrany w innej formule niż znana przez wiele lat – mecz Wschód – Zachód.  Naprzeciw siebie staną drużyny LeBrona Jamesa i Giannisa Antetokounmpo, czyli koszykarzy, którzy otrzymali największą liczbę głosów kibiców. W pierwszej piątce „Teamu LeBron” znaleźli się także Kevin Durant z Golden State Warriors, Kawhi Leonard z Toronto Raptors, James Harden z Houston Rockets i Kyrie Irving z Boston Celtics. „Team Gianni” to Joel Embiid z Philadelphia 76ers, Paul George z Oklahoma City Thunder, Stephen Curry z Golden State Warriors, Kemba Walker z Charlotte Hornets. Transmisja NBA All-Star Game w nocy z niedzieli na poniedziałek od 01:00 w CANAL+ SPORT. Komentatorami tego spotkania będą Wojciech Michałowicz i Michał Łopaciński. Studio poprowadzi Paulina Czarnota-Bojarska, a jej gośćmi będą Adam Wójcik i Waldemar Kijanowski.

NBA All Star-Weekend – plan transmisji

Piątek, 15 lutego/sobota 16 lutego

03:00 Mecz Wschodzących Gwiazd (Rising Stars), CANAL+ SPORT Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

Sobota, 16 lutego/niedziela 17 lutego

01:00 Konkursy (All-Star Saturday Night), CANAL+ SPORT Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz, goście: Hubert Radke, Ewelina Kobryn

Niedziela, 17 lutego/poniedziałek 18 lutego

01:00 Mecz Gwiazd (NBA All-Star Game), CANAL+ SPORT Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński, goście: Waldemar Kijanowski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *