Ferguson Car Assistant: Nowy asystent samochodowy

Ferguson Car Assistant to zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Zestaw zawiera moduł, który podłącza się do złącza OBDII. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje szereg funkcji, np. alarm kradzieżowy z lokalizacją na mapie, śledzenie pojazdu na żywo czy system wykrywania wypadków informujący o możliwej kolizji.

 

Łatwy montaż

Pobierz bezpłatną aplikację na iOS lub Android
Załóż konto
Włóż moduł do złącza OBDII
Dodaj samochód w aplikacji

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Car Assistant oferuje szereg funkcji prewencyjnych, które pomogą zapobiec kradzieży pojazdu, a powiadomienia dadzą możliwość niezwłocznej reakcji, gdy zaistnieją jakieś niepożądane działania.

Powiadomienia o możliwej kolizji Twoich bliskich

Czujniki wbudowane w urządzenie wykrywają przeciążenia, które zazwyczaj występują podczas kolizji lub wypadku. Po uruchomieniu alarmu wysyłana jest wiadomość wraz z lokalizacją pojazdu na zdefiniowane numery telefonów oraz e-mail. Użytkownik może wprowadzić kilka kontaktów do informowania o możliwym wypadku.

Kontrola przekraczania prędkości przez kierowcę

Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy może stać na straży bezpieczeństwa drogowego. Funkcja bardzo przydatna jeżeli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości albo czy nie jeździ po prostu zbyt szybko.

Zapomnij o problemach ze znalezieniem samochodu

Nie pamiętasz, gdzie stoi samochód? Aplikacja Ferguson Car Assistant błyskawicznie pokazuje na mapie pozycję twojego pojazdu. Wyświetla także Twoją bieżącą pozycję, aby ułatwić Ci powrót do niego. Pozycje są aktualizowane automatycznie, zapewniając precyzyjne wskazówki nawigacyjne.

Dane o samochodzie

Napięcie akumulatora
Alarm napięciowy

Monitoring pojazdu GPS

Nawigowanie do pojazdu
Śledzenie pojazdu
Wyznaczanie trasy

Inteligentne gromadzenie danych

Licznik przejechanych kilometrów
Przypomnienie o przeglądzie
Przypomnienie o kończącej się polisie ubezpieczeniowej

Kontrola prędkości

Aktualna prędkość
Alarm o przekroczeniu prędkości

Szczegóły: www.car-assistant.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *