TraveLOVE walentynki w Travel Channel! (wideo)

Travel Channel ma dla swoich widzów wyjątkowy prezent! Już 14 lutego zabierzemy Was w romantyczną podróż! Poznaj miejsca stworzone specjalnie dla zakochanych i odkryj jak wyglądają różne odsłony miłości na najdalszych krańcach świata. Zapraszamy na TraveLOVE walentynki!

 

W tym szczególnym dniu świętowanie rozpoczniemy programem „Para na weekend”! Magda i Mikołaj spędzą dwa dni na Mazurach. Opowiedzą jak tanio, smacznie i wygodnie przeżyć niezapomniane 48 godzin w Krainie Tysiąca Jezior. Pokażą całe spektrum atrakcji, jakie oferuje ten region – od domków Brda, poprzez średniowieczną wioskę i park dzikich zwierząt! O godzinie 13:50 w serii „Zamieńmy się miastami” widzowie poznają dwie pary, które przeżyją najlepsze wakacje swojego życia. Zaraz potem Martyna Wojciechowska zaprosi na wyjątkowy odcinek programu „10/10”, w którym tematem przewodnim będą związki. To nie wszystko!

Wraz z „Kobietą na krańcu świata” przeniesiemy się również do Rosji i poznamy Larisę Renar, która zna odpowiedź na wszystkie pytana dotyczące spraw damsko-męskich oraz jest założycielką treningowego centrum dla kobiet. Jak wyjść za mąż w trzy miesiące? Czy z każdego męża da się zrobić milionera? Przez ile sekund należy patrzeć w lewe oko mężczyzny, żeby trafić do jego serca? Tego wszystkiego można się nauczyć w Akademii Życia Prywatnego. Chwilę później, o godzinie 15:50 Martyna Wojciechowska zabierze widzów na egzotyczne wesele w Namibii.

 

 

Już 14 lutego wyjątkowa emisja na antenie Travel Channel:

13.20 – „Para na weekend”

13:50 – „Zamieńmy się miastami”

14:50 – „10/10” – odc. 3

15:20 – „Kobieta na krańcu świata” – sezon 8, odc. 2

15:50 – „Kobieta na krańcu świata” – sezon 1, odc. 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *