Kampania reklamowa Radia dla Ciebie

Radio dla Ciebie, radiostacja nadająca na terenie Warszawy i Mazowsza, wrazz początkiem września startuje z nową kampanią reklamową. Kampania ma celu zwiększenie rozpoznawalności oraz wzmocnienie pozycji rozgłośni na rynku radiowym.
 

 
„Gramy dla Ciebie!” to kampania, w której skupiliśmy się na pokazaniu słuchaczom, że Radio dla Ciebie to Radio wszechstronne, oferujące programy, zarówno z zakresupublicystyki, jak i audycje kulturalne, a przede wszystkim muzyczne. Dlatego, w nowej jesiennej ramówce stawiamy na muzykę i to ona jest motywem przewodnim kampanii – mówi Tadeusz Deszkiewicz, Prezes Zarządu Radia dla Ciebie.
Kampania promocyjno – wizerunkowa „Gramy dla Ciebie!” prowadzona będzie w prasie, telewizji, kinach oraz w Internecie. Dodatkowo, w Warszawie a także w innych miastach województwa mazowieckiego, będzie można znaleźć bilboardy promujące Radio dla Ciebie. Radio dla Ciebie należy grupy Audytorium 17 i istnieje na rynku od 1994 roku. Łączy w sobie wieloletnią tradycję Polskiego Radia oraz dynamikę XXI wieku. Na antenie RDC znajdziemy aktualne informacje, sport, ciekawą i rzetelną publicystykę kulturalno – społeczną oraz dobrą muzykę.
Radia dla Ciebie możecie słuchać w Warszawie na 101 FM oraz pasmach lokalnych albo online na: www.rdcpl/rdcplayer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *