Marzec na kanale Crime+Investigation Polsat

W marcu na Crime+Investigation Polsat prezentujemy historie kobiet, które dopuściły się szokujących zbrodni. Przyjrzymy się „Kobietom, które zabijają” oraz „Kobietom kryminału”, odsiadującym wyroki w jednym z największych więzień w Polsce. Kulisy zbrodni będziemy śledzić także w dokumencie „Polowanie na Teda Bundy’ego”, którego twórcy analizują, jak przebiegało śledztwo w sprawie mordercy odpowiedzialnego za śmierć przynajmniej trzydziestu kobiet.

 

 

 

 

 

Kobiety, które zabijają ​
Evil Up Close: Women Who Kill
We wtorki o 21:00 od 10 marca na Crime+Investigation Polsat

Znany i popularny serial powraca, by jeszcze raz spojrzeć na najbardziej brutalnych i bezwzględnych przestępców, tym razem oczami ich bliskich.

O swoich doświadczeniach opowiedzą ludzie, którzy obcowali z wcieleniem zła na co dzień, a sprawców potwornych zbrodni obdarzyli nawet miłością i zaufaniem.

Kobiety kryminału
Prison Women
W piątki o 21:00 od 20 marca na Crime+Investigation Polsat

W jednym z największych więzień dla kobiet w Polsce przez kilka miesięcy dokumentaliści rejestrują, jak wygląda świat za murami. Jak osadzone próbują przemycić elementy kobiecości do zimnych więziennych przestrzeni i jak układają się stosunki współwięźniarek dzielących jedną celę.

Okazuje się, że wyroki za zabójstwo odsiadują często kobiety, które przez lata same były ofiarami swoich partnerów.

Polowanie na Teda Bundy’ego
Hunt For Ted Bundy
W czwartek 26 marca o 21:00 na Crime+Investigation Polsat

Światowej sławy detektyw Bob Keppel wraca do historii seryjnego zabójcy Teda Bundy’ego, która prowadzonemu śledztwu nadała zupełnie nowy wymiar. Przypadek Teda Bundy’ego to co najmniej trzydzieści zamordowanych kobiet, dwie zuchwałe ucieczki z więzienia i masakra w żeńskim internacie, która zelektryzowała opinię publiczną.

Dokument prezentuje rzadkie nagrania archiwalne, oryginalne dokumenty, filmy nakręcone w celi śmierci oraz pierwszy zarejestrowany wywiad z żoną Boba, Sande. „Polowanie na Teda Bundy’ego” to studium zbrodni charyzmatycznego showmana i bezwzględnego oprawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *