Marzec na kanale Lifetime

W telewizji Lifetime poznamy historie „Nastolatków z tourettem” – czy ta nieuleczalna, często niezrozumiana, dolegliwość jest w stanie powstrzymać ich ambicje i przeszkodzić w realizacji pragnień? W marcu od poniedziałku do czwartku o 22:00 zapraszamy na KINO LIFETIME – tym razem prezentujemy mroczne opowieści o życiu rodzinnym w hollywoodzkich produkcjach „Zła macocha”, „Upadłe serca” na podstawie bestsellerowej powieści V.C. Andrews i thriller „Mroczny sekret pastora”.

 

 

 

 

 

Nastolatki z tourettem
Raising Tourette’s
W czwartki od 5 marca o 21:00 w telewizji Lifetime

Zespół Tourette’a jest rodzajem zaburzeń tikowych. Tiki to, powtarzające się ruchy określonej części ciała lub dźwięki wydobywane w sposób niekontrolowany. Są cechą charakterystyczną zaburzeń układu nerwowego, których pierwsze objawy pojawiają się w wieku dziecięcym. U osób z zespołem Tourette’a tiki są niezwykle nasilone. Ludzi cierpiących na to zaburzenie diagnozuje się na podstawie co najmniej dwóch tików motorycznych i jednego dźwiękowego/werbalnego, występujących przez okres dłuższy niż rok.

W serialu śledzimy losy pięciu rodzin, w których dzieci w wieku od 11 do 17 lat – podobnie jak ich rówieśnicy – mają swoje marzenia, obowiązki i przyjaźnie. Ale mają też zespół Tourette’a, więc okres dorastania, już sam w sobie trudny, stawia przed nimi wyjątkowo wymagające zadanie. Jak sobie radzą w nowej szkole, na pierwszej randce, na kursie prawa jazdy czy podczas rodzinnych wakacji? Czy ta nieuleczalna, często niezrozumiana dolegliwość jest w stanie powstrzymać ich ambicje i przeszkodzić w realizacji pragnień?

KINO LIFETIME o 22:00

Codziennie od poniedziałku do czwartku o 22:00 od 2 marca w telewizji Lifetime cykl KINO LIFETIME, a w nim mroczne opowieściom o życiu rodzinnym z hollywoodzką obsadą.

Zła macocha PREMIERA
Wrong Stepmother
W czwartek 5 marca o 22:00 w telewizji Lifetime

Owdowiały kilka lat temu Michael, ojciec Lily i Nicole, wiedzie samotne życie. Kiedy poznaje Maddie, wszystko się zmienia. Kobieta chętnie służy rodzinie pomocą i zachowuje się jak macocha dziewcząt, co budzi podejrzenia nie tylko Lily, ale nawet szkolnej pedagog, pani Price.

Czy Maddie szczerze kocha Michaela i jego córki, czy też kieruje nią obsesyjne pragnienie posiadania rodziny i nie cofnie się przed jego spełnieniem? Występują Vivica A. Fox, Cindy Busby, Corin Nemec, Tracy Nelson, Calli Taylor, McKinley Blehm. (2019)

Upadłe serca PREMIERA
Vc Andrews’ Fallen Hearts
W czwartek 12 marca o 22:00 w telewizji Lifetime

Film oparty na trzeciej części sagi autorstwa V.C. Andrews, opowiadającej o rodzinie Casteel. Heaven, wyzwolona spod wpływu ojca, powraca w rodzinne strony i poślubia swoją szkolną miłość. Jako szanowana nauczycielka i kochana żona z optymizmem patrzy w przyszłość.

Tymczasem podczas podróży poślubnej do Farthinggale Manor, gdzie Heaven z Loganem uczestniczą w wystawnym przyjęciu, oboje dają się przekonać Tony’emu Tattertonowi do pozostania z jego rodziną i korzystania z przywilejów należnych bogatym. Ta decyzja sprawia, że po raz kolejny Heaven dopadają upiory przeszłości, a jej z trudem wywalczone szczęście staje pod znakiem zapytania.

Mroczny sekret pastora PREMIERA
Sinister Minister
W niedzielę 19 marca o 22:00 w telewizji Lifetime

Opowieść oparta na faktach. Samotna matka, Trish, zakochuje się w charyzmatycznym pastorze. Kobieta wierzy, że jej związek z DJ-em da początek rodzinie, o stworzeniu której zawsze marzyła dla siebie i nastoletniej córki, Sieny.

Trish nie podejrzewa, że DJ jest seryjnym mordercą eliminującym swoje żony, a ona ma stać się jego kolejną ofiarą, by mógł poślubić Sienę.

Występują: Nikki Howard, Rachel Whittle, Jeff Marchelletta. (2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *