Marzec na kanale Nat Geo People

Typowi pacjenci w klinice weterynaryjnej to psy i koty. Jednak inne zwierzęta również chorują i potrzebują pomocy człowieka. W marcu na kanale Nat Geo People będziemy świadkami wielu nietypowych wizyt, podczas których nieustraszeni lekarze udzialą pomocy koniom, świniom, a nawet małpom i kangurom. Zobaczymy jak doktor Buckey Bottoms na Hawajach i doktor Susan Kelleher na Florydzie spieszą na ratunek każdej potrzebującej istocie. Ich pacjenci są wyjątkowi, podobnie jak psiaki fotografowane przez bohaterów serii „Fotopsiaki”. Potrafią oni zrobić niesamowite portrety zarówno psim celebrytom, jak i kundelkowi ze schroniska, który marzy jedynie o kochającym domu.

 

WETERYNARZ Z HAWAJÓW: NAJCIEKAWSZE PRZYPADKI

Adventures Of Dr Buckeye Bottoms Compilations
Emisje w czwartki od 14 marca o godz. 19.00
(3×30 min)

Hawajski weterynarz dr Buckeye Bottoms podróżuje wraz ze swym psim pomocnikiem Kevinem po malowniczych wyspach, ratując życie setkom chorych zwierząt. Za gabinet służy mu ciężarówka, dzięki której może dotrzeć tam, gdzie inni weterynarze się nie pojawiają i leczyć zwierzaki, którym nikt inny by nie pomógł. To ciężka i często brudna robota, ale nic nie powstrzyma doktora Bottomsa w staraniach, by każde zwierzę na Hawajach było szczęśliwe i bezpieczne. „Weterynarz z Hawajów: najciekawsze przypadki” to kompilacja najbardziej ekscytujących przypadków z pierwszej serii „Weterynarza z Hawajów”.

WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Dr. K’s Exotic Animal Er 4.5
Emisje w środy od 20 marca o godz. 20.00
(10×30 min)

Ta klinika pełna jest naprawdę niespotykanych pacjentów. By znaleźć dla nich odpowiednią formę leczenia, potrzeba nie lada wiedzy i doświadczenia. Dr Susan Kelleher, zwana dr K., jest szefową jednej z najbardziej obleganych klinik zwierząt egzotycznych na południu Florydy. Wraz z wykwalifikowanym i w pełni oddanym personelem zajmuje się grupą trudnych do okiełznania pacjentów, począwszy od kangurów, przez małpy, ptaki, króliki, świnie, ryby i wszelkie zwierzęta, które możemy sobie wyobrazić. „Leczę każde zwierzę, oprócz psów i kotów, byle tylko zmieściło się w drzwiach” – to motto Dr K.

FOTOPSIAKI

Pupparazzi
Emisje w soboty od 9 marca o godz. 18.00
(3×30 min)

Kaylee i Sam to utalentowani fotografowie, którzy całe serce wkładają w to, by pokazać najbardziej niezwykłe psy świata. Ich codzienną pracą i główną działalnością jest fotografowanie psiaków do reklam, ale s1)wój wolny czas para poświęca na sesje psów w schroniskach, by pomóc im znaleźć kochający dom. Gdziekolwiek pojadą, zawsze znajdują też okazję, by uwiecznić kilka szczególnie utalentowanych psów. Na liście ich modeli znajduje się m.in. Faith, czyli surfujący pitbul.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *