Kultura, muzyka, kino, moda

Mastercard partnerem 28. edycji festiwalu Pol’and’Rock

Już 4 sierpnia wystartuje jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali muzycznych w Polsce – Pol’and’Rock Festival. Po raz jedenasty partnerem wydarzenia jest Mastercard, który wesprze organizatorów w obszarze płatności. Dodatkowo, użytkownicy programu Mastercard Bezcenne Chwile będą mieli szansę przeżyć wyjątkową przygodę za kulisami Festiwalu.

 

Między 4 a 6 sierpnia na Lotnisku Czaplinek – Broczyno odbędzie się Pol’and’Rock Festival 2022, którego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna, 28., edycja Festiwalu jest wyjątkowa, gdyż pierwszy raz od dwóch lat odbędzie się w tradycyjnej formie – stacjonarnie, na świeżym powietrzu, a uczestnicy swoich ulubionych gwiazd i zespołów będą mogli posłuchać i zobaczyć na żywo. W ostatnich dwóch latach, ze względu na obostrzenia pandemiczne, Festiwal organizowany był w formule online i hybrydowej dla ograniczonej liczby publiczności.

Mastercard, jako partner technologiczny Festiwalu, zadbał o to, aby uczestnicy nie musieli martwić się o płatności. Na miejscu będzie można zapłacić bezgotówkowo – za pomocą tradycyjnej karty oraz urządzeń mobilnych, w ponad 160 punktach sprzedaży.

Bezcenne Chwile za kulisami

Na wyjątkowe przeżycia mogą liczyć uczestnicy Programu Mastercard Bezcenne Chwile. Zebrane w Programie punkty, będą mogli wymienić na oryginalne gadżety festiwalowe lub unikatowe pakiety, które pozwolą im zajrzeć za kulisy sceny głównej – osobiście podejrzeć pracę organizatorów, a może nawet uda im się spotkać swoich muzycznych idoli.

Ostatnie dwa lata pandemii i czas, kiedy ten niezwykły Festiwal odbywał się w formule online i hybrydowej sprawiły, że jeszcze bardziej doceniliśmy jak bezcenną wartość mają wspólnie spędzone chwile – zwłaszcza wtedy, kiedy możemy przeżywać je w gronie osób, które łączy wspólna pasja. Festiwal Pol’and’Rock może pochwalić się ogromną rzeszą oddanych fanów, a wielu z nich od początku jego powstania nie przegapiło ani jednej jego edycji. Uwielbiamy ludzi z pasją i chcemy wspierać ich rozwój, dlatego cieszymy się, że jesteśmy partnerem tego wyjątkowego, muzycznego wydarzenia mówi Jerzy Hołub, dyrektor marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany od 1995 roku.

28 edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek – Broczyno, 7 kilometrów od Czaplinka, w województwie zachodniopomorskim. Festiwal będzie mieć formę pokojowej manifestacji – przesłaniem wydarzenia jest: wojnie NIE! Na dwóch scenach wystąpi 42 wykonawców z Polski i świata, m.in. Jinjer, Wolf Alice, King Gizzard & The Lizard Wizard, Clutch, Laura Cox, Stake, GWAR, Me And That Man, Spięty, Sztywny Pal Azji, Strachy na Lachy i Voo Voo. Uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata standardowo będą mogli uczestniczyć w spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku zaproszenie do rozmów przyjęli: prozaik i scenarzysta Jakub Żulczyk, Janina Bąk i Piotr Jacoń, którzy rozmawiać będą o sytuacji osób LGBTQ+, aktorka i prezenterka Barbara Kurdej – Szatan, Wojciech Bojanowski i Marcin Wyrwał, którzy opowiedzą o kulisach pracy korespondenta wojennego, iranistka Jagoda Grondecka, aktor Marcin Dorociński, twórcy filmu “Johnny” o księdzu Janie Kaczkowskim (Dawid Ogrodnik, Maciej Kraszewski, Patryk Galewski), Krzysiek Sokołowski z zespołu Nocny Kochanek oraz podróżnicy Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz. W strefie NGO warsztaty i różne rodzaju formy aktywności dla festiwalowiczów zorganizuje kilkadziesiąt organizacji pozarządowych. Festiwal jest otwarty, niebiletowany. 

fot. Szymon Aksienionek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *