„Mecenas Lena Barska” od 1 października w Czwórce (wideo)

Premiera najnowszej propozycji Czwórki – obyczajowej produkcji „Mecenas Lena Barska” – zaplanowana została na 1 października. Serial będzie można oglądać w niedziele o godz. 22 i w piątki o 20.00.

„Mecenas Lena Barska” to historia atrakcyjnej czterdziestoletniej prawniczki, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego, a prywatnie zmaga się z wyzwaniami, jakich nie szczędzi jej własna patchworkowa familia z dwójką nastoletnich dzieci oraz byłym mężem i jego nową miłością na czele.
W roli tytułowej występuje aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, Izabella Bukowska (m.in. „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Historia kina w Popielawach”), a towarzyszą jej m.in. Piotr Wiszniowski („Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Klan”), Andrzej Pieńko („Przyjaciółki”, „M jak Miłość”, „Oficerowie”), Marta Termena („Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz”), Ludmiła Warzecha („Sztuka kochania’, „Bodo”, „Linia życia”) oraz dwoje utalentowanych nastoletnich aktorów: Natalia Idzikiewicz i Kuba Dyniewicz
S
erial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A. a jego reżyserem jest Aleksander Gawek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *