Mecz o 3. miejsce Copa America 2021: Kolumbia – Peru w TVP Sport

W nocy z piątku na sobotę o 2:00 zostanie rozegrany mecz o 3. miejsce Copa America 2021. Reprezentacja Kolumbii zmierzy się z reprezentacja Peru.

 

Peru i Kolumbia zmierzą się ze sobą po raz drugi w trakcie Copa America 2021. Wcześniej Inkowie zagrali z Los Cafeteros w grupie B i wygrali 2:1. Gole strzelili Sergio Pena, a samobójcze Miguel Borja i Yerry Mina.

Teraz oba zespoły staną naprzeciw siebie z czystą kartu. Obu nie udało się awansować do finału. Kolumbia odpadła w meczu z Argentyną, a Peru z Brazylią. Który z tych zespołów zdobędzie złoto? Kto będzie błyszczeć? Luis Diaz i Duvan Zapata czy Andre Carillo i Christian Cueva?

Brązowy medal będzie sukcesem dla obu reprezentacji. Peru w ostatniej edycji sprawiło niespodziankę i awansowało do finału, od lat Ricardo Gareca nie jest jednak w stanie znaleźć recepty na siłę Brazylii. Z kolei Kolumbia pojechała do Brazylii między innymi bez Jamesa Rodrigueza, a Reinaldo Rueda dopiero od niedawna jest selekcjonerem.

Mecz o 3. miejsce w Copa America 2021 będzie można obejrzeć w TVP Sport oraz online w TVPSPORT.PL i naszej aplikacji mobilnej. Początek o 2:00 w sobotę 10 lipca. Kto skomentuje spotkanie? Hubert Bugaj i Bartłomiej Rabij.

Finał Copa America 2021: Kolumbia – Peru. Szczegóły transmisji na żywo

Kiedy mecz: sobota, 10 lipca o godz. 2:00

Transmisja: 1:50 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, Smart TV

Komentarz: Hubert Bugaj, Bartłomiej Rabij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *