MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Nowości serialowe w lipcu na kanale Dizi

Fascynujący bohaterowie, pełna namiętności fabuła, szybkie tempo i częste zwroty akcji. W lipcu DIZI przygotowało dla swoich widzów dwie nowości serialowe z Turcji: Braterska rozgrywka i Kuzgun.

 

O czym jest serial Braterska rozgrywka?

Niezwykłych emocji dostarczy serial Braterska rozgrywka. To historia dwóch braci, Sarpa (Çağatay Ulusoy) i Umuta (Aras Bulut Iynemli), których brutalnie rozdzielono we wczesnym dzieciństwie. Sarp, wychowany przez samotną matkę, pragnie zostać stróżem prawa. Chce zaimponować kobiecie i zapewnić jej wygodne życie.

Po ukończeniu szkoły policyjnej zostaje przydzielony (jako tajny oficer) do zinfiltrowania grupy przestępczej i schwytania słynnego gangstera Celala (Cetin Tekindor). Umut także wstępuje do policji, ale jako informator i szpieg Celala. Mężczyźni, nieświadomi, że są braćmi pracują w jednym zespole, walcząc przeciwko sobie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Sarp zakochuje się w Melek (Bensu Soral), adoptowanej córce gangstera.

Serial Kuzgun w telewizji

Kuzgun to serial kryminalny o miłości, oddaniu i walce o sprawiedliwość. 8-letni Kuzgun (Baris Arduc) ma dom i kochającą rodzinę. Ojciec chłopca to godny zaufania policjant i przyzwoity człowiek. Pewnego dnia mężczyzna zostaje jednak wmieszany w głośną aferę z udziałem potężnego barona narkotykowego. Za całą sprawą stoi Rifat (Levent Ulgen), przyjaciel i wieloletni partner na służbie.

Po niesprawiedliwym aresztowaniu ojca, młody chłopak zostaje oddzielony od rodziny i zmuszony do życia na ulicy. Dwadzieścia lat później Kuzgun wraca do Stambułu, aby pomścić swojego ojca i utracone dzieciństwo. Na jego drodze pojawia się jednak Dili Bilgin (Burcu Biricik), ukochana z czasów dzieciństwa i córka Rifata. Czy miłość pokona jego niezaspokojone pragnienie zemsty?

Gdzie i kiedy oglądać tureckie seriale?

Serial Braterska rozgrywka oglądaj od poniedziałku, 19 lipca o godz. 22:00, a serial Kuzgun od poniedziałku, 26 lipca o godz. 23:50 na kanale DIZI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *