Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Świnoujścia

W sobotę, 10 lipca „Wakacyjna Trasa Dwójki” zawita do Świnoujścia. Nad Bałtykiem odbędzie się kolejny wakacyjny koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd. Widzów czeka niezwykłe widowisko muzyczne, spektakularne efekty wizualne, multimedia, feeria świateł, dźwięków i największe wakacyjne hity.

 

Na początku wystąpią gwiazdy młodego pokolenia: Roksana Węgiel i Viki Gabor. Zagraniczną gwiazdą koncertu będzie Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking. W Świnoujściu wykona m.in. „Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart”, „Sexy, Sexy Lover”, a także swój najnowszy singiel „Cosmic rider”. Z kolei Francesco Monte w Świnoujściu zaśpiewa swoje najpopularniejsze hity „Volare” i „L’Italiano”.

Fanów disco przebojami „Hej, Sokoły”, „My Cyganie”, „Pendolino”, „Tego chcesz” i „Miłość jest piękna” rozgrzeją zespoły Bayer Full, Power Play, Defis czy Camasutra.

Ponadto w Świnoujściu wystąpi Paweł Skiba, znany z tegorocznej Eurowizji, który w duecie z Dagmarą Jaworską wykona hity „Chałupy welcome to” i „Dziewczyna ratownika”.

Koncert poprowadzi duet Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą Małgorzata Opczowska i Norbi.

Dla widzów przygotowano interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać rodzinne zdjęcia lub filmy z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty z cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą zgodnie z wytycznymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki”, TVP2, niedziela 10 lipca o godz. 20.40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *