Mecze PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

Kibice polskiej piłki ręcznej nie będą mogli narzekać na brak emocji. W kolejnych dniach pokażemy trzy spotkania PGNiG Superligi Kobiet. Transmisja w  TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.
 

 
Niemal każdy mecz z udziałem piłkarek Metraco Zagłębia Lubin, prowadzonych przez Bożenę Karkut, zapewnia kibicom wielkie emocje. Tym razem będzie podobnie. Drużyna z Dolnego Śląska w niedzielę 22 kwietnia zagra z Perłą Lubin podczas 27. kolejki PGNiG Superligi Kobiet (grupa mistrzowska).
 Sam fakt, że nasze mecze nazywane są „świętą wojną” o czymś świadczy. W przypadku zwycięstw w starciach z lubelskim zespołem satysfakcja jest jeszcze większa niż zazwyczaj. Te spotkania podwójnie elektryzują nie tylko nas, ale i kibiców obu zespołów – stwierdziła Adrianna Górna, skrzydłowa Metraco Zagłębia po rywalizacji w półfinale PGNiG Pucharu Polski.
Kilka dni później (25 i 29 kwietnia) fani obejrzą jeszcze dwa spotkania 28. i 29. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej.
Spotkania Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lubin, GTPR Gdynia – MKS Perła Lublin, Kram Start Elbląg – Perła Lubin będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport, w SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej.
Wykaz transmisji
Niedziela, 22 kwietnia:
17:00 Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lubin (TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacja mobilna) 
Środa, 25 kwietnia:
18:45 GTPR Gdynia – MKS Perła Lublin (TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacja mobilna)
Niedziela, 29 kwietnia:
18:30 Kram Start Elbląg – Perła Lubin (TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacja mobilna)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *