Sport w TV

Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski z Czechami i Portugalią w Polsacie Sport

Już dziś, 15 listopada, reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko z Czechami w Gdańsku. Mecz od godziny 17:50 na antenie Polsat Sport. We wtorek, 20 listopada, Biało-Czerwoni zagrają ostatnie spotkanie w piłkarskiej Lidze Narodów z Portugalią. Początek meczu o godzinie 20:35 w Polsacie Sport.

 

Po ostatnich porażkach z Portugalią i Włochami na Stadionie Śląskim w Chorzowie drużyna Jerzego Brzęczka tym razem zmierzy się towarzysko w meczu z Czechami na Stadionie Energa Gdańsk.

Przed meczem zobaczymy relację z dwóch studiów. W studiu Polsatu Sport analizy i komentarze przedstawią Paulina Chylewska i Tomasz Smokowski oraz ich goście: Dariusz Wdowczyk, Tomasz Frankowski i Paweł Golański. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i ciekawostki z mediów społecznościowych przedstawi Szymon Rojek, a analizy najbardziej interesujących akcji w meczu przedstawią Marcin Lepa i Tomasz Łapiński. W studiu na stadionie w Gdańsku najświeższe komentarze przedstawią Bożydar Iwanow oraz Adam Matysek, Andrzej Niedzielan i Roman Kołtoń. W trakcie spotkania relacje reporterskie przedstawią Marcin Feddek i Aleksandra Szutenberg. Początek studia w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl o godzinie 16:00.

 

 

Natomiast już we wtorek, 20 listopada, o godzinie 20:35 reprezentacja Polski rozegra swoje ostatnie spotkanie w rozgrywkach Ligi Narodów. Rewanżowy mecz z Portugalią zostanie rozegrany na Estádio D. Afonso Henriques w Guimareas. Portugalczycy, aktualni Mistrzowie Europy, po zwycięstwach 1:0 nad Włochami w Lizbonie i 3:2 z Polską w Chorzowie, są liderami Grupy 3 w Dywizji A. Pomimo braku szans na awans do finałowych rozgrywek Ligi Narodów, zwycięstwo reprezentacji Polski w tym meczu, będzie niezwykle ważne w kontekście rozstawienia przed losowaniem grup eliminacyjnych do Mistrzostw Europy UEFA 2020.

Gośćmi Pauliny Chylewskiej i Tomasza Smokowskiego w studiu w Warszawie będą Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik i Artur Wichniarek. W studiu na Estádio D. Afonso Henriques w Guimareas analizy i komentarze przedstawią Bożydar Iwanow i jego goście: Paweł Golański i Roman Kołtoń. W trakcie spotkania relacje reporterskie przedstawi Szymon Rojek. Początek studia przed meczem Portugalia – Polska w Polsacie Sport we wtorek, 20 listopada, o godzinie 18:00.

Oba spotkania reprezentacji Polski skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *