Mecze Polaków w 1. rundzie Australian Open na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze

W nocy z poniedziałku na wtorek zaplanowano mecze Huberta Hurkacza z Dennisem Novakiem oraz Magdy Linette z Arrantxą Rus, a we wtorek rano spotkanie Igi Świątek z Timeą Babos. Wszystkie mecze Polaków w 1. rundzie Australian Open pokaże na żywo Eurosport 1, Eurosport 2 oraz Eurosport Player!

 

 

 

 

 

Jak pierwszy z trójki Polaków grających w Melbourne w singlu, na kort wyjdzie Hubert Hurkacz. Rywalem 22-letniego tenisisty z Wrocławia, który w Australii jest rozstawiony z numerem 31, będzie austriacki kwalifikant – Dennis Novak. Ich mecz zaplanowano jako pierwsze spotkanie na korcie nr 14 – początek o 0:25, transmisja tylko w Eurosporcie 1.

Nieco później o przepustkę do drugiej rundy pierwszego w roku turnieju z cyklu Wielkiego Szlema zagra Magda Linette. Mecz Polki z Holenderką Arrantxą Rus będzie drugim spotkaniem na korcie nr 5. Spotkanie to pokaże Eurosport 2. We wtorek rano widzowie Eurosportu 1 obejrzą z kolei mecz Igi Świątek z Timeą Babos. Polka i Węgierka zmierzą się w 6. spotkaniu na korcie nr 19.

Wszystkie mecze turnieju można oglądać na żywo w Eurosport Playerze. Australian Open będzie również relacjonowane w mediach społecznościowych Eurosportu, a także na stronie eurosport.pl, gdzie znajdą się m.in. wideo z najlepszymi zagraniami i najciekawszymi momentami turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *