Peacock wystartuje 15 kwietnia 2020 roku

Koncern NBCUniversal zapowiedział, że szykowany przez niego serwis VoD Peacock pojawi się na rynku 15 kwietnia 2020 roku. – Informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 

 

 

 

 

W ofercie znajdą się trzy wersje abonamentu – dwie typu premium za 4,99 i 9,99 dolara oraz możliwość darmowego korzystania z platformy w zamian za oglądanie reklam.

Wśród seriali oferowanych w Peacock znajdą się:

„Prawo i porządek”, „Prawo i porządek: sekcja specjalna”, „Prawo i porządek: zbrodniczy zamiar”, „Chicago Fire”, „Chicago P.D.”, „Chicago Med”, „Yellowstone”, „Dwóch i pół”, „George Lopez”, „Rockefeller Plaza 30”, „Bates Motel”, „Battlestar Galactica”, „Brooklyn 9-9”, „Zdrówko!”, „Świat według Chrisleya”, „Kamuflaż”, „Downton Abbey”, „Wszyscy kochają Raymonda”, „Frasier”, „Friday Night Lights”, „House”, „Z kamerą u Kardashianów”, „Diabli nadali”, „Świat według Bundych”, „Detektyw Monk”, „Biuro”, „Parks and Recreation”, „Spokojnie, tatuśku”, „Świry”, „Bananowy doktor”, „Saturday Night Live”, „Superstore”, „Will i Grace” i „Ciekawski George”.

Oferta filmów w Peacock obejmie takie tytuły, jak m.in.:

„Szybcy i wściekli 9”, „Park Jurajski 3”, „American Pie”, „Druhny”, „Wpadka”, „Poznaj mojego tatę”, „Poznaj moich rodziców”, „Piękny umysł”, „Powrót do przyszłości”, „Tajemnica Brokeback Mountain”, „Kasyno”, „Witaj w klubie”, „Rób, co należy”, „Erin Brockovich”, „E.T.”, „Pole marzeń”, „Szczęki”, „Klub winowajców”, „Jak ukraść Księżyc”, „Trolle 2”, „Dzieciak rządzi 2”, „Krudowie 2”, „Shrek”, seria filmów z Bournem, produkcje „Szybcy i wściekli” czy seria filmów o Harrym Potterze.

NBCUniversal poinformował, że start Peacocka zaplanowano na 15 kwietnia 2020 r. Początkowo platforma pojawi się na rynku w USA, później serwis ma zostać wprowadzony także do innych krajów, jednak bliższych danych na ten temat na razie nie podano.

 

źródło: Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *