Sport w TVTVP

Mecze sparingowe Legii Warszawa w Dubaju w TVP Sport

Piłkarze mistrza Polski od kilku dni przebywają w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie próbują zbudować lepszą formę niż w pierwszej części sezonu. Zespół Aleksandara Vukovicia w trakcie zgrupowania rozegra trzy sparingi. Transmisje meczów Legii Warszawa w Dubaju będzie można oglądać w TVP Sport i TVPSPORT.PL. Przetestuje ją m.in. drużyna Grzegorza Krychowiaka.

 

Pierwsza połowa sezonu była fatalna dla piłkarzy mistrza Polski. Do czasu bardzo dobrze spisywali się w europejskich pucharach, ale ostatecznie nie udało im zapewnić gry na wiosnę nawet w Lidze Konferencji. W PKO Ekstraklasie przegrali trzynaście z osiemnastu spotkań i przerwę zimową spędzają w strefie spadkowej.

Sezon wznowią 4 lutego od wyjazdowego starcia z Zagłębiem Lubin. Bardzo ważne będą też mecze w Pucharze Polski, który wydaje się ostatnią szansą Wojskowych na awans do pucharów w kolejnym sezonie.

Obecnie piłkarze Aleksandara Vukovicia przebywają na zgrupowaniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W Dubaju spędzą łącznie 16 dni. Decyzją sztabu trenerskiego zawodnicy mają skupić się na trenowaniu. Nie mają tym samym dużo czasu na rozrywki.

Podczas ponad dwutygodniowego zgrupowania mają rozegrać przynajmniej dwa sparingi na terenie kompleksu Jebel Ali Sports Center,. Te będą zaczynać się wczesnym popołudniem czasu polskiego i będzie można je obejrzeć w Telewizji Polskiej.

Pierwsza transmisja już w sobotę w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej o godzinie 13:00. Rywalem Legii będzie czwarty zespół bułgarskiej ekstraklasy – Botewem Płowdiw. To będzie jedyne spotkanie, które będzie można obejrzeć na żywo tylko w internecie. Jego retransmisję będzie można za to obejrzeć tego samego dnia o 23:40 w TVP Sport.

Po kilku dniach przerwy, piłkarze Vukovicia rozegrają najważniejsze starcie tego zgrupowania. W środę 19 stycznia ich przeciwnikiem będzie FK Krasnodar, czyli zespół Grzegorza Krychowiaka. Transmisja tego spotkania od godziny 13:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej.

Trzeci, a zarazem ostatni, sparing zostanie rozegrany 20 stycznia. Rywalem Legii będzie łotewska Riga FC. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00. Transmisja tego starcia również w TVP Sport, TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

Podczas zgrupowania na naszej stronie nie będzie brakowało również raportów z Dubaju od naszego wysłannika Piotra Kamienieckiego.

Terminarz meczów sparingowych Legii Warszawa w Dubaju

 sobota 15 stycznia

Legia Warszawa – Botew Płowdiw (13:00): TVPSPORT.PL, aplikacja, Smart TV, retransmisja TVP Sport (23:40)

środa 19 stycznia

Legia Warszawa – FK Krasnodar (13:00): TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja, Smart TV

czwartek 20 stycznia

Legia Warszawa – Riga FC (13:00): TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja, Smart TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *