Sport w TVTVP

Mecze towarzyskie na antenach TVP

Wielka piłka zagości w Telewizji Polskiej nie tylko w trakcie finałów mistrzostw świata, ale także przed nimi. Transmisje z interesujących meczów towarzyskich pod koniec maja i na początku czerwca – w tym z udziałem naszej reprezentacji – na antenach TVP, na stronie SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.

 

 

Rozpoczniemy jeszcze w maju – od meczów Argentyny z Haiti i Rumunii z Chile. Najciekawsze spotkania czekają w czerwcu, kiedy przeciwko sobie zagrają zespoły, które później wystąpią w finałach mistrzostw świata (od 14 czerwca w TVP).

Najważniejszym punktem programu będą rzecz jasna spotkania reprezentacji Polski – najpierw z Chile (8 czerwca w Poznaniu), potem z Litwą (12 czerwca na PGE Narodowym). Po tym meczu biało-czerwoni polecą do Rosji, aby przygotować się do pierwszej potyczki na mundialu z Senegalem (19 czerwca w Moskwie).

Niezwykle interesująco zapowiada się mecz Szwecji z Danią, który zostanie rozegrany 2 czerwca. Oba zespoły chcą sprawdzić formę przed finałami mistrzostw świata i… są do siebie podobne, prezentując skandynawski styl gry.

Spore emocje czekają kibiców również 3 czerwca – wówczas w Liverpoolu spotkają się drużyny Chorwacji i Brazylii. Canarinhos należą do faworytów mundialu, ale nie będą mieć łatwego zadania – słowiański zespół od lat prezentuje wysoki poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *