"Między nami" nowy program Łukasza Urbańskiego

Jesienią na antenę TTV trafi program z udziałem kolejnego eksperta „Drugiej Twarzy”. Łukasz Urbański, stylista fryzur gwiazd, zaprosi na fryzjerski fotel znane i lubiane kobiety show-biznesu oraz ich fanki.

 

W salonie fryzjerskim oprócz czesania można się  zwierzać, poplotkować i ekscytować  nowym wyglądem. Często się zdarza, że kobiety chcą wyglądać jak gwiazdy ze zdjęcia. A co się wydarzy, gdy obok klientki usiądzie jej idolka ze zdjęcia?

Na fotelu u Łukasza Urbańskiego klientki usiądą obok gwiazd. Czy kobiety zdecydują się na uczesanie, by wyglądać jak Joanna Krupa, Maja Ostaszewska, Agnieszki Starak- Woźniak, Anna Starmach, czy Red Lipstick Monster?

W moim zawodzie, oprócz stylizacji  fryzur, często fotel pełni rolę przysłowiowej kozetki psychologa, a ja wycieram z policzków łzy szczęścia , jak i smutku. Mój zawód to nie tylko czesanie, strzyżenie, koloryzacja, to często wiele godzin rozmów o wszystkich aspektach życia.  Jednak to, co najbardziej lubię, to jak moje klientki wychodzą  ode mnie zadowolone. Mam nadzieję, że tym programem będę mógł spełnić marzenia zaproszonych kobiet. Z jakim skutkiem ? Zobaczymy jesienią w TTV” – zaprasza Łukasz Urbański .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *