Media Agory wspierają 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia br. media Agory wesprą 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra na rzecz wyrównania szans leczenia noworodków na oddziałach neonatologicznych.

Redakcja „Gazety Wyborczej” przygotowała wyjątkowe licytacje: można zdobyć prenumeratę dziennika na 100 lat i o jeden dzień dłużejspacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem (w pakiecie z noclegiem dla czterech osób i z książkami „Umarły las” i „Nieumarły las” wydanymi przez Agorę) oraz możliwość złożenia życzeń na pierwszej stronie „Gazety Wyborczej”.

Więcej na Wyborcza.pl.

Gazeta.pl zbiera fundusze do wirtualnej puszki na Siepomaga.pl, a na licytację w serwisie Allegro redakcja wystawiła: piłkę i zdjęcie z autografami ambasadorów Sport.pl – Grzegorza Krychowiaka i Kamila Grosickiegoczapkę i koszulkę z autografem ambasadorki Sport.pl Joanny Jędrzejczykdzień nagrań w studiu Haps i w studiu Myk!dzień z reporterem Tomaszem Golonkokubek od Plotek.pl oraz wycieczkę po budynku Agory w Warszawie.

Radia Agory również angażują się na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słuchacze Radia TOK FM mogą wylicytować dzień w newsroomie Tokfm.pl lub wystąpienie na żywo na antenie. Do zdobycia jest też komplet 6 wyjątkowych kubków, które można zdobyć tylko na licytacji dla WOŚP. Zwycięzca aukcji będzie mógł wybrać osoby z redakcji Radia TOK FM, które je dla niego podpiszą. Załoga Rock Radia wspiera 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytacją radiowego poranka z Piotrem Kędzierskim oraz kolekcją radiowych kubków z podpisami prowadzących.

Kina sieci Helios również angażują się w granie w 26. finale WOŚP, m.in. poprzez wystawianie na licytacje zaproszeń na pokazy filmowe i innych gadżetów, udostępniając swoje sale kinowe sztabom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz fundując upominki dla wolontariuszy.

Marka Agory – AgoraIT, oferująca szkolenia – również wspiera 26. finał WOŚP. Na Allegro można wylicytować udział w warsztatach „Prawo IT – studia przypadków”. Więcej: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=48155297.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *