„Między nami, Misiami”: świat ludzi znów zaskoczy Grizza, Pandę i Lodomira

Cartoon Network zaprasza na kolejne przygody uroczych misiów – Grizza, Pandy i Lodomira. Wesoła trójka wybierze się tym razem na wycieczkę samochodową i festiwal czekolady, a Grizz przygotuje pokaz nakręconego przez siebie filmu. Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Między nami, Misiami” będzie można oglądać od poniedziałku 22 stycznia.
 
Trzy urocze misie – Grizz, Panda i Lodomir każdego dnia odkrywają kolejne zakamarki świata ludzi i próbują się odnaleźć w tej rzeczywistości. Codziennie poznają nowe uczucia i miejsca, o których istnieniu dotąd nie miały pojęcia.
W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu „Między nami, Misiami” bohaterów czekają kolejne zaskakujące przygody. Grizz postanowi zorganizować pokaz nakręconego przez siebie, amatorskiego filmu. Gdy zauważy, że w trakcie seansu widownia opuszcza pokaz, będzie musiał szybko wymyślić coś, by utrzymać zainteresowanie widzów, którzy pozostali na sali. Główni bohaterowie wybiorą się też na interesujące wycieczki – odwiedzą festiwal czekolady w Denver i będą chcieli zobaczyć deszcz meteorytów. Problemy zaczną się wtedy, gdy okaże się, że aby obejrzeć to zjawisko, trzeba skorzystać z samochodu. Prowadzenie pojazdu okaże się dużo trudniejsze niż przypuszczali.
Na nowe odcinki serialu „Między nami, Misiami” stacja Cartoon Network zaprasza od 22 stycznia. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 16:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *