Julia Wróblewska wspomina „Ukrywałam się we własnej szkole"

W najbliższy weekend czeka nas kolejne spotkanie z wyjątkowym trio „My3”, czyli Natką, Julą i Gefi, prowadzącymi program dla dzieci i młodzieży na antenie Telewizji Polsat.
 
W sobotnim odcinku gościem specjalnym będzie popularna aktorka Julia Wróblewska, która swoją karierę zaczynała jako dziecko w popularnych komediach romantycznych u boku takich aktorów jak Maciek Zakościelny, czy Wojciech Malajkat. Aktorka opowie jak wyglądało jej dzieciństwo przed kamerami:
„Udało mi się połączyć dzieciństwo z pracą i to było bardzo fajne, bo mimo tego, że pracowałam dobrze bawiłam się na planie, bawiłam się też na podwórku. Jestem jeszcze z tego pokolenia gdy siedziałam na trzepaku, grałam w klasy, nie tak jak teraz dzieciaki spędzają cały czas w telefonach”.
Julka zdradzi również, co zrobiło na niej największe wrażenie na planie filmowym:
„Największe wrażenie zrobiło na mnie te wszystkie kamery, to ile ludzi pracuje przy filmie i ile czasu trzeba poświęcić na jedną scenę. Wiecie to nie jest tak, że jak macie minutę na ekranie to jest jedna minuta na planie. W serialu nagranie jednej sceny trwa około półtorej godziny, a przy filmach nawet do pięciu godzin…będąc małą dziewczynką to zrobiło na mnie największe wrażenie, a także to, że muszę tyle razy powtarzać, uczyć się tekstu i że gram z dorosłymi ludźmi”.
Aktorka zdradzi również, jak wyglądało jej życie w szkole, gdy stała się rozpoznawalna:
„Gdy zaczynałam swoją karierę w filmie w szkole zrobił się prawdziwy szał. Musiałam przychodzić pół godziny przed lekcjami, wychodzić pół godziny po lekcjach. Nie wychodziłam na przerwy przez dwa lata. Ukrywałam się we własnej szkole”.
Co jeszcze zdradzi gwiazda i jakie zadanie przygotowała dla dzieci zgromadzonych w studio? O tym przekonamy się już jutro. Ponadto w programie nauczymy Was jak krok po kroku namalować kotki na paznokciach, pokażemy jak zrobić plecak z jeansów, razem z Jadźką będziemy trenować rysowanie banku ikon oraz nauczymy się kolejnych kroków do jednej z piosenek zespołu „My3”.

Program „My3” w każdą sobotę i niedzielę o 7:45 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *