Internet & Gry - Reklama

MeetUp® 2017 – największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie

MeetUp® 2017 to największe w Polsce i w naszej części Europy spotkanie społeczności YouTube i wideo. Piąta edycja imprezy po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie. Już 9 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 200 twórców internetowych, w tym jedne z największych gwiazd polskiej sceny YouTube – ambasadorów MeetUp® reZigiusza i Izaka. Wejście na imprezę jest darmowe, jednak istnieje możliwość zakupu biletów premium czy fastrack, które dają gwarancję wcześniejszego wejścia na imprezę oraz dostęp do stref premium. Organizatorzy spodziewają się ponad 20 000 gości.

MeetUp® to wydarzenie dla osób, których pasją jest YouTube i twórczość internetowa. Impreza jest też świetną okazją, żeby poznać świat internetowych twórców i zrozumieć fenomen YouTube’a i internetowego wideo.

Oprócz spotkań z gwiazdami, organizatorzy zapowiadają możliwości testowania najnowszych gier i sprzętu, konkursy i mnóstwo innych atrakcji. MeetUp® to także panele dyskusyjne z twórcami, występy muzyczne oraz autorskie show znanych YouTuberów. Podczas eventu będą działać także stoiska sponsorskie, na których pojawią się dodatkowe atrakcje oraz stoiska twórców z gadżetami.

MeetUp® to najważniejszy event zrzeszający społeczność YouTube. Przekrój uczestników jest niezwykle duży: młodzież szkolna wraz ze swoimi rodzicami, jak i młodzież licealna oraz osoby studiujące czy pracujące. Dla przedstawicieli starszych pokoleń, którzy nie zawsze rozumieją pasję swoich dzieci, jest to niesamowita możliwość by poznać od kulis świat YouTube i mediów społecznościowych, podpatrzeć na żywo twórców, których ich dziecko obserwuje w sieci na co dzień. Po poprzednich edycjach mieliśmy wiele sygnałów, że rodzice w końcu zrozumieli czym YouTube jest MÓWI TOBIASZ WYBRANIEC, PREZES ZARZĄDU AGENCJI GETHERO, ORGANIZATORA MEETUP®

Formalnie, cykl eventów MeetUp® rozpoczął się w roku 2014 we Wrocławiu, które od tego czasu odbyły się już cztery razy. Dodatkowo dwukrotnie MeetUp® był imprezą towarzyszącą dla Intel Extreme Masters, międzynarodowego turnieju e-sportowego. W każdej z poprzednich edycji brało udział po około 10 tysięcy uczestników. Tym razem wstęp jest darmowy i organizatorzy spodziewają się nawet dwukrotnie większej ilości gości. Wszystkie informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie apynews.pl/meetup

Nasze działania mocno wspiera Miasto Kraków, które jest współorganizatorem wydarzenia. Miasto dostrzega jak duży potencjał leży w tej branży i jakie znaczenie mają tego typu imprezy, dlatego aktywnie angażuje się organizacyjnie i marketingowo – PODKREŚLA TOBIASZ WYBRANIEC

Partnerem tegorocznej imprezy został właściciel Musical.ly, popularnej na całym świecie aplikacji mobilnej pozwalającej na tworzenie krótkich klipów wideo. Korzysta z niej już ponad 240 mln osób, w tym wiele gwiazd (Shakira, Demi Lovato, Ariana Grande). Jednym z punktów programu MeetUp będzie konkurs The Muser Battle, organizowany przez Musical.ly w kilku wybranych krajach europejskich – w Polsce zagości po raz pierwszy. Zostaną w nim wybrani najbardziej utalentowani twórcy, których zobaczymy na głównej scenie imprezy.

Organizatorem MeetUp 2017 jest GetHero – agencja kreatywna, która zajmuje się współpracą z twórcami oraz tworzy sieć partnerską YouTube. Współorganizatorem jest Miasto Kraków.

Oficjalna strona www wydarzenia: apynews.pl/meetup   
Oficjalny profil Facebook wydarzenia: www.facebook.com/MeetUpPoland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *