Co wydarzy się w kolejnym odcinku Pierwszej Randki? (wideo)

Blask świec, stolik w ustronnym miejscu i perspektywa romantycznej kolacji z… nieznajomym. Czy mimo szczerej chęci poznania wymarzonego partnera uczestnicy programu nie ulegną stresowi? Przekonają się o tym Marek i Ada, którzy mimo bogatego doświadczenia życiowego są obecnie samotni. Jak lubiący imprezować mężczyzna z zamiłowaniem do motoryzacji zaimponuje uroczej dr ekonomii? W tej samej scenerii odnaleźć się będą musieli Anna, radosna studentka, która specjalnie na swoją pierwszą randkę wypisała się ze szpitala po poważnym zabiegu serca, oraz Krystian – szarmancki romantyk. Czy mężczyzna doceni poświęcenie Ani?
 

 
Więcej o programie „Pierwsza randka”:
Program jest realizowany w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów.
Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, a w Polsce średnia oglądalność poszczególnych odcinków pierwszego sezonu wyniosła ponad milion widzów. Producentem „Pierwszej randki” na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
Emisja w każdy czwartek, godz. 20:40
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *