Kultura, muzyka, kino, moda

"Bob Budowniczy: Mega Pojazdy" w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na premierowe pokazy pierwszego, pełnometrażowego filmu “Bob Budowniczy: Mega Pojazdy”! Już od najbliższego piątku, 8 września tylko w kinach Helios mali kinomani będą mogli spotkać się ze swoim ulubionym bohaterem na pozytywnych seansach.
 

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe. Tym razem zmierzą się z bardzo trudnym zadaniem – muszą wspólnie wybudować zaporę i przekształcić stary kamieniołom w zbiornik wodny dla miasteczka Spring City. Pomoże im w tym Konrad oraz tytułowe mega pojazdy: Thud, Crunch i Ace.

Czy dadzą radę? Sprawdźcie sami na tylko w kinach Helios.

Wszystkie kina sieci Helios w całej Polsce zapraszają swoich najmłodszych Widzów na specjalne, premierowe pokazy animacji „Bob Budowniczy: Mega Pojazdy”. Szczegóły dotyczące tych pozytywnych seansów dla całej rodziny dostępne są pod adresem: www.helios.pl/bob_maszyny.

Ponadto w niedzielę, 10 września szykuje się wyjątkowa okazja do filmowych przeżyć w gronie najbliższych! Tego dnia odbędą się specjalne seanse filmu z konkursami oraz licznymi atrakcjami! Zapraszamy do kin, bilety są już dostępne w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *