Co wydarzyło się w jedenastym odcinku „Pierwszej Randki”?

Ania to owocowa dziewczyna. Pracuje w firmie sadowniczej i podobno skosztowała już niemal wszystkiego, ale nie poznała jeszcze smaku miłości, na którą czeka już od 30 lat.

 

Radosna Ania i zwariowany Marcin

Ania to owocowa dziewczyna. Pracuje w firmie sadowniczej i podobno skosztowała już niemal wszystkiego, ale nie poznała jeszcze smaku miłości, na którą czeka już od 30 lat. Nie ocenia mężczyzn po wyglądzie, najważniejsze, aby chciał założyć rodzinę i zaakceptował ją taką, jaką jest. Ania lubi kokietować facetów, jest flirciarą. Czy udało się jej oczarować Marcina? Był już w niejednym związku, jednak marzy o stabilizacji. Szuka kobiety tak samo zwariowanej jak on. Jego ideał to mieszanka damy, szalonej dziewczyny i diabła. Jak więc potoczyła się ich randka? Pojawiające się komentarze „Moja ulubiona para! Daje radę”  czy „Kochani podziwiam Was za dystans” z pewnością dodałyby otuchy Ani, która obawiała się, że… partner ucieknie jak ją tylko zobaczy!

Szarmancki Pierre i miła Sandra

Pierre studiuje medycynę i dobrze zna się na sprawach sercowych. Kocha dzieci i sam by chciał mieć ich nawet piątkę. Urodził się w Szwecji, ale jego mama pochodzi z Gdańska, natomiast tata jest 100% wikingiem. Kobiety szuka w Polsce, bo uważa, że Polki są najpiękniejsze na świecie. Przed szansą na ustrzelenie młodego wikinga stoi Sandra, dziewczyna o słowiańskiej urodzie, której zamiłowaniem jest… łucznictwo. Singielką jest od roku, a w związku najważniejsza jest dla niej szczerość i zaufanie. Czy więc Pierre okazał się godny jej serca? Mimo niezdecydowania Sandry na końcu randki, widzowie kibicowali Pierrowi „Dobra robota Pierre!” czy „Najlepszy jest Pierre”, ale nie zabrakło również bardziej złośliwych komentarzy „Ale malutki”, „Sandra pewnie ma lęk wysokości”. Czy więc będzie kolejne spotkanie?

Romantyczny Krystian i subtelna Andżelika

Krystian w swoim życiu podążał drogą sztuki: pisze wiersze oraz ma swój zespół muzyczny. Nie jest typem uwodziciela i może dlatego nie ma specjalnego powodzenia u kobiet. W kontaktach damsko- męskich stawia zawsze na szczerość, ale ta, jak sam zauważył, nie zawsze jest mile widziana. Czy więc romantyczny artysta skradł serce pani inżynier? Andżelika jeszcze nie znalazła miłości, jednak jest na nią gotowa. Jak więc potoczyło się ich spotkanie, w trakcie którego Krystian zaśpiewał specjalnie dla Andżeliki? Jak zauważyli widzowie „Śpiew Krystiana ją urzekł” – czy więc będzie druga randka?

Spokojna Kasia i nieśmiały Marcin

Kasia jest dyplomowaną lingwistką z naukowymi aspiracjami. Praca, podróże i jazda konna to codzienność kobiety. Nie lubi się nudzić. Jej największym marzeniem jest zostanie psychoterapeutką. Jej idealny mężczyzna musi być otwarty na ludzi i świat. Czy te oczekiwania spełnił Marcin, który pracuje w korporacji i jest miłośnikiem ekstremalnych sportów? Czy uda mu się przekupić Kasię słodkim podarunkiem? Jak sam twierdzi, jest nieśmiały, jednak widzowie programu zupełnie się z tym nie zgadzają „Nieśmiały, a jednak rozgadany!” – tak skomentował Marcina jeden z widzów.

Szukasz miłości i przygody? Chciałbyś znaleźć swoją drugą połowę? Niezależnie od wieku… zgłoś się do programu! Wypełnij formularz na stronie http://pierwszarandka.tv/ Rekrutacja trwa.

Więcej o programie „Pierwsza randka”:

Program jest realizowany w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, a w Polsce średnia oglądalność poszczególnych odcinków pierwszego sezonu wyniosła ponad milion widzów. Producentem „Pierwszej randki” na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Emisja: czwartek, godz. 20:40. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *