„Męski punkt widzenia” – podcast Jarosława Kuźniara

Podcast Jarosława Kuźniara „Męski punkt widzenia” zadebiutuje we wtorek, 24 listopada o godz. 18. na Onet.pl oraz na Newsweek.pl.

 

Bohaterem każdego odcinka jest mężczyzna, który osiągnął sukces, ale miał po drodze do pokonania kilka zakrętów: porażek, upadków, choroby czy nałogi. Rozmowa skoncentruje się na problemach i na sposobach wychodzenia z nich, nie tylko w wymiarze praktycznym, ale i szerszym, w kontekście filozofii życiowej.

Jarosław Kuźniar porozmawia o celach jakie sobie stawiają mężczyźni, wyborach jakich dokonują, w czym upatrują sensu, jak definiują szczęście i sukces. Gościem pierwszego odcinka podcastu Jarosława Kuźniara będzie dr Ewa Woydyłło, która powie czym jest męskość z perspektywy kobiety i wybitnej psycholożki.

W kolejnych odcinkach gośćmi będą: Marek Napiórkowski, kompozytor i gitarzysta jazzowy, prof. Wojciech Eichelberger, psycholog oraz Adam Nowak, muzyk, wokalista i tekściarz.

Premiery odcinków podcastu „Męski punkt widzenia” będą dostępne dla subskrybentów Newsweek.pl co dwa tygodnie, we wtorki od 24 listopada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *