Mi Fani polecają serię Note

Według ankiety na Mi Community, seria Redmi Note jest jedną z ulubionych serii smartfonów. Fanów przekonuje doskonały stosunek jakości do ceny oraz długowieczność.

 

W oczekiwaniu na premierę Redmi Note 11 fani Xiaomi postanowili sprawdzić, jak w ich środowisku jest oceniania długość życia serii Note oraz dowiedzieć się, czy Note’y sprawują się na tyle dobrze, żeby polecić je najbliższym. Efekty?

94,2% użytkowników Redmi Note poleciłoby go znajomym

Trudno o lepszą rekomendację niż polecenie urządzenia osobie, na której nam zależy. Seria Redmi Note ma naprawdę przywiązanych fanów. Nie powinno to dziwić, jest to smartfon o bardzo dobrych parametrach, legendarnie trwały i bardzo rozsądnie wyceniony.

Długowieczność urządzenia, które lubimy, jest zatem bardzo ważna. Z ankiet przeprowadzonych na prawie 1300 użytkownikach wynika, że smartfon towarzyszy większości 2-3 lata, czyli umowny okres „odnowienia umowy u operatora”, co w praktyce oznacza, że wymieniamy Note’y w zasadzie dlatego, że można, a nie dlatego, że trzeba.

Świadczy to o wydajnym działaniu przez lata. Fani po prostu lubią Note’y i mają ku temu wiele powodów. Wśród najczęściej wymienianych powodów, dla których użytkownicy polecają Redmi Note znajomym jest to, że smartfon ma wiele cech flagowca, ale z ceną ze średniej półki.

Czekamy zatem na premierę Redmi Note 11, która będzie już 22 lutego 2022 roku.

Link do transmisji: https://mi-home.pl/event/premiera-serii-xiaomi-redmi-note-11/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *