„Miasto Kobiet” wraca na antenę TVN Style! Jedną z prowadzących – Marzena Rogalska!

Już od 5 września na antenę TVN Style powraca kultowy, sztandarowy program stacji – „Miasto Kobiet”. Przez blisko 11 lat, uwielbiany przez widzki format, poruszył wiele ważnych tematów i rozpoczął szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. Teraz zobaczymy go w nowej odsłonie!

 

Poznamy inspirujący gości, również tych z pierwszych stron gazet, Internetu i portali społecznościowych oraz przysłuchamy się rozmowom, które będą żyć własnym życiem jeszcze długo po zakończeniu emisji odcinka… To program, w którym w końcu wyraźnie wybrzmi głos kobiet! Do ciekawych dyskusji zaprosi jedna z prowadzących – Marzena Rogalska!

Marzena Rogalska, znakomita dziennikarka telewizyjna i radiowa, była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Przed nią żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych. Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych, zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!

Marzena Rogalska to tylko jedna z trójki prowadzących talk-show. Kto do niej dołączy? Dowiemy się już wkrótce!

PREMIERA programu:

Emisja w TVN: sobota, 4 września, godz. 16:00

Emisja w TVN Style: niedziela, 5 września, godz. 12:30 i 22:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *