DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Dominik Strzelec powraca w najnowszym sezonie „Usterki” w TTV!

We wrześniu na antenie TTV szykuje się podwójny powrót. Po krótkiej przerwie wraz z najnowszym sezonem „Usterki” powraca Dominik Strzelec. Program sprawdzający rzetelność fachowców zajmujących się domowymi naprawami właśnie doczekał się kontynuacji, premierowe odcinki 14. serii emitowane będą od 6 września – od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05.

 

Ten program to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami, a szczególnie fachowcami, których kulisy pracy – z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru – czasami warto podglądać. W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch.

Obserwowani fachowcy naprawiają tytułowe „usterki” na wiele różnych sposobów i w szerokim przedziale cenowym, nie zawsze sumiennie, choć zdarzają się też tacy, którzy wykonują zlecenie bez zarzutu. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący program, w tej roli między innymi powracający na antenę TTV, Dominik Strzelec. Jedno jest pewne – profesjonaliści nie mają się czego obawiać!

Seria licząca 30 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 6 września, premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05.

Wcześniej, tj. 22 i 29 sierpnia stacja wyemituje zapowiedź sezonu. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *