"Miasto upadłych aniołów" na kanale ID

Programy emitowane na antenie ID przykuwają uwagę widza, angażują go i mają zaskakujące zakończenia! Tu gra toczy się zawsze o najwyższą stawkę, a napięcie narasta z każdą sekundą. Oferta programowa ID zachęca do myślenia, rozbudza pragnienie odkrycia prawdy, rozwikłania zagadki kryminalnej i poznania motywów, jakie przyświecały sprawcom zbrodni. Poznając kulisy pracy detektywów i specjalistów medycyny sądowej, widzowie sięgają po prawdziwe emocje, wobec których nie sposób pozostać obojętnym.

 

 

MIASTO UPADŁYCH ANIOŁÓW
Od niedzieli, 2 września, godzina 22.00

To najsłynniejsza detektyw w całym hrabstwie Los Angeles (USA). Lindy Gligorijevic potrafi rozwiązać każdą najtrudniejszą sprawę kryminalną. Ma niezwykłą intuicję, a technik przesłuchań można jej tylko pozazdrościć!

W tej serii detektyw Gligorijevic poprowadzi jedno z najdziwniejszych śledztw w swojej karierze. Adwokat, który padł ofiarą napadu na dom, twierdzi, że działał w samoobronie. Strzelił do wymachującego bronią wojownika ninja, który włamał się do garażu w rodzinnym domu mężczyzny. Zeznań ofiary i świadków nie da się jednak ułożyć w spójną całość. Policja musi jak najszybciej zatrzymać przestępcę, zanim ten znowu zaatakuje.

To nie koniec zawiłych spraw. Później detektyw Gligorijevic zajmie się zwęglonymi szczątkami kobiety znalezionymi na tylnym siedzeniu samochodu ofiary. Kiedy już pani detektyw uda się namierzyć zabójcę, ten ucieknie na drugi koniec kraju. Pogoń za złoczyńcą będzie nie lada wyzwaniem.

Kanał ID poprawił swoje wyniki oglądalności aż o 220% w grupie W30-59 top management, osiągając SHR = 0,44% oraz rewelacyjny  Ix  AFF = 330! Wśród wykształconych kobiet W25-49 udział wzrósł o ponad 84%, SHR = 0,23% vs 0,13%. Średni miesięczny zasięg kanału ID w lipcu wyniósł ponad 3,1 milionów widzów!

Dane: NAM, SHR%, AFF, COV, A4+, 07.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *