Comedy Central i Comedy Central Family odkodowane w nc+ (wideo)

Abonenci platformy nc+ od września do końca do listopada zyskali w otwartym oknie dostęp do kanałów Comedy Central i Comedy Central Family.
 

 
Comedy Central HD to najpopularniejszy kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia.

Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Comedy Central HD to także kultowe kreskówki i programy satyryczne.

Popularne seriale, które są emitowane w Comedy Central HD to między innymi: „Dwóch i pół”, „Jak poznałem waszą matkę”, „Teoria Wielkiego Podrywu”, czy „Dwie spłukane dziewczyny”.

Ponadto stacja specjalizuje się także w lokalnych produkcjach, czego świetnym przykładem może być serial „Blok Ekipa”.

 

 
Comedy Central Family HD to drugi kanał komediowy z portfolio Viacom International Media Networks w Polsce, stworzony z myślą o wielbicielach rozrywki, kierowany do całych rodzin. Oferta programowa CCF została starannie dobrana do zainteresowań i potrzeb odbiorców.

Nie zabraknie więc uwielbianych przez Polaków komediowych „evergreenów” oraz seriali familijnych i komediowych takich jak „Przyjaciele” czy „Seks w wielkim mieście” a także popularnych hitów filmowych.  Polska jest drugim po Holandii rynkiem, który uruchomił stację Comedy Central Family HD.

Kanał dostępny jest dla abonentów większości platform cyfrowych i operatorów, docierając do około 6,1 mln gospodarstw domowych (dane telemetryczne). W czerwcu Comedy Central Family zaprezentowało nową oprawę wizualną oraz przeszło na emisję 16:9.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *