MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Michael Patrick Kelly gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów (wideo)

Irlandzki wokalista dołączył do grona artystów koncertu w Parku Śląskim. W ostatnią noc 2022 roku zapraszamy na kosmiczną podróż w rytm znakomitych przebojów, a wśród nich hity, które wylansował Michael Patrick Kelly.

 

Wokalista doskonale znany polskiej publiczności

Irlandzki piosenkarz i autor tekstów przez lata był członkiem niezwykle popularnego w Polsce i na świecie zespołu The Kelly Family. Solowo wylansował takie hity, jak między innymi „Beautiful Madness” i „Throwback” i „

”, pochodzący z wydanej w listopadzie 2022 roku reedycji albumu „B•O•A•T•S”. Michael Patrick Kelly był gościem specjalnym koncertu „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” podczas Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 202

 

 

 

 

Inni artyści Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022

Podczas wydarzenia razem z Polsatem Nowy Rok powitają największe muzyczne gwiazdy. Wśród nich Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami są Park Śląski, Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów w sobotę 31 grudnia na żywo od godz. 20:00 w Polsacie, Polsat 2, Polsat News oraz Polsat Go

Foto: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *