Internet & Gry - Reklama

Michał Dziedzic redaktorem prowadzącym Vibez.pl. Do zespołu dołączyły nowe osoby

Michał Dziedzic od kwietnia pełni funkcję redaktora prowadzącego serwisu Vibez. Zespół wzmocnili też nowi redaktorzy, m.in. Adrianna Skoneczna, influencerka i Konrad Siwik, wcześniej związany z zespołem WP Tech.

 

Serwis Vibez to propozycja głównie dla młodych ludzi. Wykorzystuje rozwiązania znane z aplikacji społecznościowych. Wygląd serwisu oraz jego architektura zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach mobilnych. Serwis tworzy redakcja młodych redaktorów i twórców wizualnych generacji Z, która w tym miesiącu powiększyła się o nowe osoby.

 Chcemy, żeby serwis tworzyli dziennikarze z pokolenia Z, w tym również gwiazdy YouTube’a i TikToka ze świetnym wyczuciem swojego pokolenia. Jednocześnie zespół ma wsparcie doświadczonych redaktorów i wydawców z serwisów rozrywkowych. Będziemy podchodzili poważnie do problemów młodych ludzi, pisali o rozrywce – grach, filmach, serialach oraz o gwiazdach młodego pokolenia. Serwis ma charakter rozrywkowy, ale stawiamy w nim na jakościowe treści mówi Paweł Kapusta,  redaktor naczelny Wirtualnej Polski.

 

 

Michał Dziedzic do tej pory  pracował jako reporter w serwisie Pudelek.pl. Prowadził też autorskie formaty wideo oraz Pudelek Podcast. Jego wywiady z gwiazdami często odbijały się szerokim echem w branży. Wcześniej współpracował z serwisem WP Gwiazdy, relacjonując wydarzenia kulturalne. Michał Dziedzic ma też duże doświadczenie w tworzeniu treści w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku.

Adrianna Skoneczna lepiej znana jako Adrianna Skon jest twórczynią internetową, którą w serwisie YouTube śledzi ponad 900 tysięcy osób. Prężnie działa w sieci od 15 roku życia i tworzy zróżnicowany content. Jest też aktywna na Instagramie i TikToku. W Vibez zajmie się tworzeniem nowych formatów wideo i materiałów na TikToka.

Konrad Siwik wcześniej pracował w redakcji WP Tech. Na swoim koncie ma m.in. odważny artykuł o płatnościach zbliżeniowych, na którego potrzeby wszczepił sobie chip. W Vibez będzie testował nowoczesne, nietypowe rozwiązania technologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *