Michał Listkiewicz gościem Cafe Futbol

Za nami pierwsze mecze eliminacji Euro 2020. Czas więc na podsumowania i analizy. Gościem niedzielnego Cafe Futbol będzie były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Michał Listkiewicz.

 

Reprezentacja Polski rozegrała dwa mecze w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Podopieczni Jerzego Brzęczka pokonali najpierw w Wiedniu Austrię 1:0. Następnie na stadionie PGE Narodowym Biało-Czerwoni wygrali z Łotwą 2:0. Polacy po dwóch kolejkach z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy G. Dobry start eliminacji zapewnił nam komfortową sytuację przed kolejnymi spotkaniami.

Gościem Cafe Futbol będzie były prezes PZPN, a także sędzia Michał Listkiewicz. Pierwszą z funkcji pełnił przez 9 lat. Za jego kadencji Polsce oraz Ukrainie przyznano organizowanie mistrzostw Europy 2012. Jako arbiter sędziował m.in. podczas mundialu w 1990 roku. Wtedy był nawet asystentem sędziego głównego w finale.

Poza analizą meczów kadry Brzęczka z Austrią i Łotwą w studiu Cafe Futbol eksperci zajmą się dotychczasowymi przypadkami użycia systemu VAR w Lidze Mistrzów. Jako, że gościł będzie Listkiewicz będzie można poznać opinię prawdziwego guru w tej kwestii.

Prowadzący: Mateusz Borek
Eksperci: Cezary Kowalski, Roman Kołtoń
Gość: Michał Listkiewicz

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12.25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *