Michała Listkiewicz gościem Cafe Futbol

Wiele mówi się o kontrowersyjnej decyzji Ekstraklasy dotyczącej ewentualnej dekoracji Legii Warszawa na stadionie w Poznaniu. Temat ten zostanie poruszony przez Mateusza Borka i jego gości – Romana Kołtonia, Tomasza Hajto i byłego prezesa PZPN, obecnego szefa sędziów w piłkarskiej federacji Czech, działacza UEFA – Michała Listkiewicza.
 

 
Legia Warszawa jest o krok od kolejnego mistrzostwa Polski. W walce o tytuł pozostaje jednak jeszcze Jagiellonia Białystok. W przypadku zwycięstwa podopiecznych Ireneusza Mamrota w meczu z Wisłą Płock Legia będzie musiała zdobyć zaledwie jeden punkt w Poznaniu. Aby zawiesić na swojej szyi medale mistrzostw Polski piłkarze stołecznej drużyny będą musieli jednak poczekać, bowiem dekoracja nie odbędzie się na stadionie Lecha.
Taka decyzja Ekstraklasy wywołała burzę wśród klubów, działaczy i kibiców. Swoje niezadowolenie wyraził również Polski Związek Piłki Nożnej. Sytuację w studiu omówi prowadzący Mateusz Borek wraz z Romanem Kołtoniem, Tomaszem Hajto i Michałem Listkiewiczem. Ostrego komentarza możemy spodziewać się również z ust „Cezarego z Pazurem”. O tym, czy takie sytuacje miały już miejsce opowie Szymon Zaworski.
Gorącym tematem jest również skład reprezentacji Polski, który został uszczuplony o trzech zawodników. Adam Nawałka przed zgrupowaniami w Juracie i Arłamowie zrezygnował z usług Damiana Kądziora (Górnik Zabrze), Macieja Makuszewskiego (Lech Poznań) i Krzysztofa Piątka (Cracovia). Dowiemy się, co o tych decyzjach sądzi trener Jacek Gmoch.
Cafe Futbol w niedziele o godzinie 11:00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport. Dogrywka od 12:20 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *