MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Między nami” i „Orzeł czy reszka” nowe programy w TTV

TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach, w myśl hasła: „A jaka jest Twoja historia”? Dzięki konsekwentnej strategii programowej kanał odnotował w sierpniu tego roku rekordowy wynik SHR na poziomie 3,3%!

 

 

 

 

Tej jesieni widzowie TTV będą mogli doświadczyć kolejnej dawki emocjonujących nowości. Już niedługo zobaczymy gwiazdy i ich fanki w nowym programie “Między nami” z Łukaszem Urbańskim w roli głównej. Stylista fryzur gwiazd, zaprosi na swój  fotel znane i lubiane kobiety show-biznesu oraz ich niczego nieświadome fanki. W salonie fryzjerskim oprócz czesania można się  zrelaksować, poplotkować i oczywiście ekscytować  nowym wyglądem.  Łukasz Urbański w dwóch sezonach „Drugiej Twarzy” dał się poznać jako empatyczny i zaangażowany w metamorfozy bohaterów ekspert. Na fryzjerskim fotelu, przy współpracy znanych gwiazd, takich jak Joanna Krupa, Anna Starmach, czy Red Lipstick Monster zaskoczy i sprawi niespodziankę zaproszonym kobietom. Premiera 1 odcinka: 17 października o 22:30.

„Orzeł czy reszka” to kolejna nowość, w której znane twarze TTV wyruszą w podróż. Od rzutu monetą zależeć będzie jak spędzą ten czas. Wygrani, dostaną budżet bez ograniczeń, przegrani – 100 dolarów na dwa dni. „Orzeł czy reszka” to program, w którym pod przykrywką lekkiej zabawy toczy się rywalizacja. Zobaczyć, spróbować i poznać najlepsze rzeczy ze złotą kartą jest rzeczą najprostszą – wydawać by się mogło. A mając tylko 100$ – jest się skazanym na nudę i brak atrakcji? Nic bardziej mylnego. Uczestnicy  programu, przekonają się, że w wyprawach nie o pieniądze chodzi, a o fantazję i nowe doświadczenia z prawdziwego zdarzenia.  Premiera 1 odcinka: 27 października o 22:00.

Jesienią w TTV swoją historię zaczną też pisać „Piękne i odważne”, czyli sześć uroczych i charakternych polskich kobiet, które wyruszą na wieś, żeby spędzić kilka dni w gospodarstwie. 15 października pojawi się także nowy paradokumentalny serial „O mały włos”, który opowiada o dwóch konkurujących ze sobą zakładach fryzjerskich. To historia o tym co się dzieje, kiedy spotykają się dawne sympatie, a biznes krzyżuje się z miłością. Oprócz nowości, nie zabraknie także uwielbianych kontynuacji. Przemek Kossakowski wyrusza w podroż do Azji, Afryki i Ameryki Środkowej, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia w serii „Kossakowski. Wtajemniczenie 2”.Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi.

Dane: NAM, 08.2018, SHR%, all 16-49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *