Sport w TV

Między narodowe turnieje z udziałem polskich drużyn na E-sport TV

Nowości w kanale E-sport to zacieśnienie współpracy z Hussar Cup. Dzięki połączeniu sił kanał E-sport uzyskał prawa do międzynarodowych turniejów, w których udział biorą najlepsze polskie drużyny. Już w najbliższym czasie widzowie będą mogli zobaczyć zmagania polskich drużyn na „Eden Arena Malta Vibes Cup4”. Wszystkie mecze ze świetnym komentarzem „Kast’a”. Stacja nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale na antenie pojawi się dużo międzynarodowego e-sportu.

 

Na naszej antenie pozostają programy, które cieszą się największą popularnością, czyli TVGRYPL oraz Board News.

TVGRY.pl czyli aktualne tematy, wnikliwa publicystyka, świeże recenzje i technologiczne ciekawostki na najwyższym poziomie. Tej ekipy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Niekwestionowany lider pod kontem najlepszej jakości treści video w świecie gier i nowych technologii.

BOARD NEWS to  cotygodniowe wiadomości, nowości i zapowiedzi ze świata nowoczesnych planszówek. Z tego materiału widzowie dowiedzą się też o zapowiedzianych i trwających kampaniach crowdfundingowych w Polsce oraz od zagranicznych wydawców i twórców gier planszowych, jak również o wydarzeniach, konwentach i inicjatywach.

Świat gier planszowych ma ogromnie dużo do zaoferowania, zarówno początkującym graczom, tym wytrawnym geekom czy również graczom video. Cykl planszowych wiadomości Board News, w krótkich i przystępnych newsach prezentuje najważniejsze wiadomości z danego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *