Miej wiarę w te święta w AXN (wideo)

Ojciec walczący o przyszłość swojej rodziny, sequel kultowego filmu z lat 90-tych oraz kinowa adaptacja kultowej trylogii powieści Dana Browna z Tomem Hanksem to tylko niektóre z propozycji na rodzinną gwiazdkę z AXN. W święta w AXN widzowie będą mogli zobaczyć m.in. filmy: W pogoni za szczęściem, Jumanji: przygoda w dżungli, Kod da Vinci, Anioły i demony oraz Inferno.

 

W pogoni za szczęściem to historia borykającego się z przeciwnościami losu Chrisa Gardnera (Will Smith) i jego rodziny. Kiedy Linda (Thandie Newton), matka 5-letniego Christophera (Jaden Smith) ugina się pod ciężarem finansowych trudności i opuszcza rodzinę, mężczyzna musi poradzić sobie ze znalezieniem dobrze płatnej posady.

Po wielu próbach Chris otrzymuje propozycję odbycia bezpłatnego stażu w prestiżowej firmie brokerskiej. Zdesperowany, bez środków do życia, Gardner decyduje się skorzystać z propozycji. Dzięki pewności siebie i miłości do syna, Chris Gardner przezwycięża trudności, aby zostać jedną z legend Wall Street.

Film W pogoni za szczęściem w sobotę 25 grudnia o godz. 14.30 w AXN

W filmie Jumanji: Przygoda w dżungli dzieciaki odkrywają starą konsolę wideo z grą „Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli.

To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie.

Film Jumanji: Przygoda w dżungli w niedzielę 26 grudnia o godz. 20.00 w AXN

 

 

Film Kod da Vinci w reżyserii Rona Howarda, to thriller na motywach światowego bestselleru Dana Browna. Historyk i badacz symboli, profesor Robert Langdon (Tom Hanks) i pani kryptolog Sophie Neveu (Audrey Tautou) wspólnie próbują rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa.

Wiodący przez Francję i Anglię trop prowadzi ich do tajnego stowarzyszenia i odkrycia tajemnicy skrzętnie skrywanej od czasów Chrystusa.

Film Kod da Vinci w sobotę 25 grudnia o godz. 22.20 w AXN

Historyk i badacz symboli, profesor Robert Langdon (Tom Hanks) powraca w filmie Anioły i demony na podstawie bestsellerowych powieści Dana Browna. Langdon ponownie będzie musiał rozszyfrować starożytne wskazówki i walczy z czasem podczas mrożących krew w żyłach poszukiwań czterech Kardynałów, porwanych przez tajne stowarzyszenie Illuminatów.

Chcąc uratować ich życie, Langdon z pomocą Camerlengo (Ewan McGregor) przemierza tajemnicze krypty, niebezpieczne katakumby oraz najbardziej sekretny skarbiec świata.

Film Anioły i demony w niedzielę 26 grudnia o godz. 22.25 w AXN

Inferno to ekranizacja najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku Dana Browna. Słynny badacz symboli Robert Langdon (Tom Hanks) budzi się z amnezją we włoskim szpitalu i odkrywa, że ktoś na niego poluje.

Profesor razem z doktor Sienną Brooks (Felicity Jones) przemierzają Europę i ścigają się z czasem, pragnąc za wszelką cenę powstrzymać szaleńca, który chce zdziesiątkować ludzkość przy pomocy stworzonego w laboratorium wirusa. W rozwikłaniu zagadki ma im pomóc poemat Dantego.

Film Inferno w poniedziałek 27 grudnia o godz. 20.00 w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *