Mikołaj Kunica nowym redaktorem naczelnym Business Insider Polska

Mikołaj Kunica 1 lutego 2020 r. obejmie stanowisko redaktora naczelnego Business Insider Polska i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz politykę wydawniczą serwisu.

 

 

Mikołaj Kunica przechodzi do Business Insider Polska z Wirtualnej Polski, gdzie od września 2018 r. kierował redakcją Money.pl oraz był dyrektorem zarządzającym obszaru biznes i finanse. Wcześniej pracował jako dyrektor ds. komunikacji w Polskich Inwestycjach Rozwojowych (obecnie Polski Fundusz Rozwoju) oraz w Grupie Ergo Hestia.

Mikołaj Kunica ma ponad 20-letnie doświadczenie pracy w mediach – w przeszłości był reporterem m.in. „Wiadomości” TVP1, „Faktów” TVN i sekcji polskiej BBC. Współtworzył kanał TVN CNBC, przez ponad 6 lat był gospodarzem autorskich programów Dzień na Rynkach oraz Rynki Dnia.

Na czele Business Insider Polska stanie dziennikarz z szeroką wiedzą na temat biznesu, gospodarki i finansów. Mikołaj Kunica to fachowiec z ogromnym doświadczeniem w mediach oraz w prowadzeniu serwisów z obszaru biznesu i ekonomii. Jestem przekonany, że wraz z całym zespołem redakcyjnym zapewni Business Insider Polska jeszcze mocniejszą pozycję na rynku mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *